18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Król Karol III i królowa Camilla zostają oficjalnie koronowani podczas ceremonii koronacyjnej

Król Karol III i królowa Camilla zostają oficjalnie koronowani podczas ceremonii koronacyjnej

Pomimo zachmurzonego nieba i mżawki z namiotów wynurzyły się silne duchy, a inni zaczęli gromadzić się w centrum Londynu w sobotę rano, aby jak najlepiej być świadkami ceremonii koronacji króla Karola III.

Wśród tych, którzy już sprawowali urząd, byli przyjaciele Bryant i Alicia z Mobile w Alabamie, którzy przybyli do Londynu w czwartek.

„Obserwowałam rodzinę królewską od ślubu Willa i Kate i spodziewałam się pewnego dnia koronacji” – powiedziała Alicia w rozmowie z CBS News.

„Zaprzyjaźniliśmy się ze wspaniałymi przyjaciółmi” – dodał Bryant.

„To wspaniale, zwłaszcza wszyscy ludzie z całego świata!” powiedziała Alicja.

Bryant i Alicia, przyjaciele z Mobile w Alabamie, rozmawiają z CBS News w centrum handlowym niedaleko Pałacu Buckingham w centrum Londynu, na kilka godzin przed koronacją króla Karola III 6 maja 2023 r.

Wiadomości CBS


Dennis z Fall River w stanie Massachusetts przybył w czwartek i spędził noc na kempingu w pobliżu centrum handlowego, w pobliżu Pałacu Buckingham, aby zarezerwować dobre miejsce do oglądania.

„Kocham rodzinę królewską i śledzę ją od lat i chciałam być częścią tej historii” – powiedziała CBS News, dodając, że wierzy, że król Karol okaże się dobrym monarchą.

„Myślę, że z kilkoma poprawkami pójdzie bardzo blisko w ślady swojej mamy. Połóż na tym rękę, ale on jest tradycyjny”, powiedziała CBS News, dodając, że zawsze czuła się związana z brytyjską rodziną królewską.

„Zawsze mówiłam, że urodziłam się po złej stronie stawu” – powiedziała CBS News.

READ  Rosja twierdzi, że intensyfikuje swoje operacje, ponieważ na Ukrainę spada coraz więcej pocisków”