22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Koncentruje się na potwierdzeniu wprowadzenia ERC3 Jr. w Polsce

Koncentruje się na potwierdzeniu wprowadzenia ERC3 Jr. w Polsce

Norbert Myor przygotowuje się do dołączenia do Simona Tempestiniego w lataniu pod rumuńską flagą na Rajdowych Mistrzostwach Europy FIA.

22-letni Myor dołącza do siostry Franceski Meyer, pilotki Peugeota 208 Rally 4, napędzanego przez zespół Topcars Rally, wyposażonego w juniora ERC3 Busha Pirelli.

Rodzeństwo zadebiutowało w ERC w Rajdzie Węgier w listopadzie ubiegłego roku i ciężko pracuje nad rozszerzeniem programu ERC 3 Junior poza polski starter sezonu.

„Bardzo się cieszę, że mam możliwość uczestniczenia w Polsce” – powiedział burmistrz. „Moja uwaga, podobnie jak Francesca, skupia się na zdobywaniu jak największego doświadczenia i jak największej nauce. Nie zależy nam na decyzji, jest to pierwszy raz na szutrze tym autem, więc postaramy się szybko dostosować i stopniowo zwiększać prędkość. Żwir to moja ulubiona nawierzchnia, więc mam nadzieję, że spodoba ci się ten rajd.

„Obecnie rozpoczynamy sezon w Polsce i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję wziąć udział w innych turniejach juniorskich ERC. Nie jesteśmy pewni, czy możemy to zrobić przez cały sezon, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby uzyskać wsparcie, którego potrzebujemy być na początku jak największej liczby wydarzeń”.

Podobnie jak Mior, Tempestini będzie reprezentować Rumuńską Akademię Rajdową Neboca w ERC. Jednak pięciokrotny mistrz kraju Rally 2 zamierza wystartować w kodzie Fabia i zająć miejsce w pierwszej piątce, a także oferuje różne oferty w ERC-Michael’s Talent Factory.

READ  Teraz może być moment dla Polski – ale musi grać według zasad