18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Kobieta jutra” trafi do kin w czerwcu 2026 roku

„Kobieta jutra” trafi do kin w czerwcu 2026 roku

Zaznacz w kalendarzu datę założenia pończoch i sukni na 26 czerwca 2026 r., kiedy Warner Bros/DC Studios weźmie to pod uwagę Supergirl: Kobieta jutra Trafi do kin.

Brak obszernych wpisów datowanych na weekend Supergirl.

Craig Gillespie reżyseruje i występuje w adaptacji serii komiksów Toma Kinga z 2022 roku w reżyserii Millie Alcock Supergirl: Kobieta jutrazilustrowany przez Bilkisa Evely’ego, to tytuł drugiego filmu w nowym studiu DC prowadzonym po pierwszym, przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Nadczłowiek Film trafi do kin 11 lipca 2025 roku. Ana Nogueira zaadaptowała komiks na duży ekran.

Gunn powiedział na konferencji prasowej w DC Studios na początku zeszłego roku, że w nim uczestniczy Super dziewczyna „Widzimy różnicę pomiędzy Supermanem, który został wysłany na Ziemię i od dzieciństwa wychowywany przez kochających rodziców, a Supergirl, która dorastała na skale, kawałku Kryptonu i patrzyła, jak wszyscy wokół niej umierają i giną w strasznych przez pierwsze 14 lat swojego życia.” Potem przybyła na Ziemię jako młoda dziewczyna. Nie jest dokładnie tą Supergirl, do której jesteśmy przyzwyczajeni.

Jak Deadline powiedział ci po raz pierwszy, Smoczy Dom’S Rolę tę zdobyła Millie Alcock Super dziewczynai pojawi się w innym projekcie DC, zanim zadebiutuje na dużym ekranie jako Anioł Nieba.

Ostatni raz wydany przez Warner Bros Super dziewczyna Akcja filmu rozgrywa się w 1984 roku. W roli głównej wystąpiła Helen Slater i Faye Dunaway w roli złoczyńcy, a reżyserią zajął się Jannot Szwark. Zdjęcie zarobiło w Stanach Zjednoczonych 14 milionów dolarów.

READ  William H. Macy o współpracy z Philipem Seymourem Hoffmanem