24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Klienci zgłosili, że AT&T i inni operatorzy komórkowi doświadczyli przerw w świadczeniu usług

Klienci zgłosili, że AT&T i inni operatorzy komórkowi doświadczyli przerw w świadczeniu usług


AT&T i inni operatorzy komórkowi w USA zgłaszają awarie

Jak podaje witryna, klienci kilku operatorów telefonii komórkowej w Stanach Zjednoczonych zgłosili przerwy w świadczeniu usług w czwartek wczesnym rankiem Downdetector.com, który śledzi takie raporty. Najbardziej ucierpiała sieć AT&T, a ponad 30 000 klientów poinformowało firmę Downdetector, że nie ma żadnej usługi.

Klienci T Mobile, Verizon, US Cellular i Consumer Cellular również zgłosili problemy.

Downdetector twierdzi, że zgłoszenia o przerwach w dostawie prądu AT&T zaczęły pojawiać się mniej więcej w tym samym czasie, krótko po godzinie 3:00 czasu wschodniego, i wydawały się słabnąć po około trzech godzinach, a następnie ponownie gwałtownie wzrosły i o 7:00 czasu wschodniego osiągnęły poziom 39 000. Stany Zjednoczone.

Niektóre gminy miały trudności z obsługą numeru 911.

„Jesteśmy świadomi problemu dotykającego klientów sieci bezprzewodowej AT&T w zakresie wykonywania i odbierania jakichkolwiek połączeń telefonicznych (w tym pod numer 911). Aktywnie się w to angażujemy i monitorujemy tę sprawę” – poinformowała sicso straż pożarna San Francisco w poście na X, Twitterze tego pierwszego Centrum 911 w San Francisco nadal działa. Jeśli jesteś klientem AT&T i nie możesz zadzwonić pod numer 911, spróbuj zadzwonić z telefonu stacjonarnego. Jeśli nie jest to możliwe, spróbuj zadzwonić do znajomego lub członka rodziny, który jest klientem innego operatora i poproś ich, aby w Twoim imieniu zadzwonili pod numer 911. Nie dzwoń ani nie wysyłaj SMS-ów pod numer 911, aby po prostu przetestować usługę telefoniczną.

„Z powodu awarii komunikacji AT&T niektóre pociągi mogą sygnalizować opóźnienia, ale wszystkie pociągi kursują zgodnie z harmonogramem lub prawie zgodnie z rozkładem” – podał system tranzytowy obsługujący Filadelfię i jej przedmieścia, SEPTA, w poprzednim poście X na Twitterze.

Nie było informacji o źródle problemów AT&T.

CBS News zwróciło się do wszystkich głównych operatorów z prośbą o komentarz.

To rozwijająca się historia. . Prosimy o ponowne sprawdzenie aktualizacji

READ  Rosnące rentowności stawiają S&P 500 na drodze do największej miesięcznej straty w 2023 r., gdy inwestorzy przygotowują się na przemówienie prezesa Fed Paula Jacksona Hole'a.