13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kendrick: Prawemu obrońcy może zabraknąć czasu w Phoenix

Kendrick: Prawemu obrońcy może zabraknąć czasu w Phoenix

Rodzina Diamondbacks stara się o zgodę na finansowanie publiczne modernizacji Chase Field. Ponieważ do rozpoczęcia wiosennych treningów nie osiągnięto porozumienia, właściciel Ken Kendrick i prezes zespołu Derek Hall wyrazili dziś po południu swoją frustrację.

Jesteśmy w punkcie, w którym staramy się znaleźć najlepsze możliwe partnerstwo publiczno-prywatne, które zatrzyma nas w Chase Field.Hall powiedział reporterom (m.in Alex Weiner z Arizona Sports I Nick Pecoro z Republiki Arizony). „Taka była nasza wola: pozostać w Chase i inwestować w Chase. … Jest we mnie trochę frustracji, bo myśleliśmy, że teraz będziemy mogli dokładnie ogłosić, co się dzieje.

Kendrick odniósł się do spekulacji, że brak postępu skłonił D-Backs do rozpoczęcia rozmów z miastami spoza Arizony. Właściciel potwierdził liczbę gmin, które powitałyby drużynę MLB, ale stwierdził, że klub DiamondbacksA nie w dialogu z tymi społecznościami„a to jest”Nie tam, gdzie spędzamy czas i energięDodał jednak, że zespółW Phoenix czas może uciekać. WMam nadzieję, że tak się nie stanie. …Kontynuujemy spotkania i zintensyfikowaliśmy dialog na wszelkie możliwe sposoby„.

W dalszej części Kendrick zaprzeczył, jakoby komentarz miał na celu zagrozić stanowi posunięciem. „Nie sądzę, że w świecie, w którym żyjemy, groźby są właściwym sposobem prowadzenia interesów. Jesteśmy ludźmi społeczeństwa. Tutaj wychowałem moją rodzinę; Derek założył tu swoją rodzinę. Jesteśmy częścią – powiedział Fabric. „Nasza franczyza jest częścią struktury Arizony i chcemy, aby tam została na zawsze. … Mamy teraz nadzieję, że uda nam się to osiągnąć i będziemy mogli to ogłosić, ale nadal jesteśmy bardzo zainteresowani tym, aby tak się stało.

Chase Field zostało otwarte w 1998 roku, kiedy D-Backs weszli do ligi jako franczyza ekspansji. Umowa dzierżawy zespołu obowiązuje do sezonu 2027. Preferencje organizacyjne to remont parku zamiast budowy nowego stadionu, który Kendrick określił jako zbyt kosztowny.

READ  Zion Williamson podobno uzyskał pozwolenie na prowadzenie działalności w koszykówce

Organizacja podała, że ​​szacunkowy koszt planów renowacji klubu to 400–500 milionów dolarów. Nie jest jasne, jaką część tego rachunku D-Backs chcą sfinansować ze środków publicznych. Kendrick oświadczył, że jego grupa właścicielska jest przygotowana.”Inwestować setki milionów dolarów z naszych pieniędzy„.

według Kontrakty baseballowe Cradle, Diamondbacks otwierali ostatnie trzy sezony z płacami zawodników w dolnej jednej trzeciej ligi MLB. Pod względem oczekiwanych wydatków na nadchodzącą kampanię zajmują 16. miejsce. W następstwie niespodziewanego proporczyka z Holandii zwiększyli wydatki do rekordowego poziomu prawie 143 milionów dolarów.