20 kwietnia, 2024

Harmonogram meczów w kręgle 2022, wyniki futbolu uniwersyteckiego, aktualizacje na żywo: siły powietrzne przewodzą Baylorowi w mistrzostwach sił zbrojnych

Bahamas Bowl: UAB 24, Miami (Ohio) 20

UAB potrzebował tylko swojej obrony, aby zatrzymać się z linią bramkową na plecach, gdy kopacz z Miami (OH), Jalen Walker, przedarł się do strefy końcowej, szukając przyłożenia w ostatniej sekundzie gry. Blazers otoczyli Walkera i posłali go na ziemię na linii 2 jardów, przypieczętowując zwycięstwo 24-20 w epickim Bahamas Bowl.

Było to zwycięstwo UAB, które przyszło z mieszanymi uczuciami, ponieważ tymczasowy trener Bryant Vincent, który przejął drużynę po tym, jak Bill Clark przeszedł na emeryturę w lipcu, odszedł wygrywając w swoim ostatnim meczu prowadząc drużynę. W międzyczasie na uboczu był kolejny główny trener UAB, Trent Dilfer, który przejmuje występy i tworzy zespół, który odziedziczy, gdy program zmieni stronę z 2022 na 2023.

UAB był również bez swojej gwiazdy, DeWayne’a McBride’a, po tym, jak NCAA i Conference USA Offensive Player of the Year ogłosił na krótko przed meczem, że nie będzie grał. Na początku nic nie wskazywało na to, że nieobecność McBride’a będzie miała wpływ na ostateczny wynik, ponieważ rezerwowy biegacz Jermaine Brown był więcej niż zdolny do bycia produktywnym przy dużym obciążeniu pracą, a Blazers wyskoczyli na prowadzenie 10-0. Ale Miami zebrało imponujące przyłożenie tuż przed przerwą, aby zmniejszyć prowadzenie do 10-6 i dać RedHawks trochę rozpędu w drodze do szatni. Było to pierwsze z dwóch podań rozgrywającego Miami, Aviona Smitha. Oba gole padły po imponujących chwytach.

Błędy UAB prawie odebrały grę w drugiej połowie, gdy Blazers obaj nie trafili punta pod koniec trzeciej kwarty, aby ustawić jedno przyłożenie dla Miami, a następnie przegrali fumble na sześć minut przed końcem czwartej kwarty, a Blazers przegrywali 20-17. Ale obrona Blazers, podobnie jak w ostatniej akcji, stała wysoko i wymusiła rzut z gry po tym faulu, aby dać atakowi UAB kolejną szansę na zdobycie gola w tie-breaku lub gola do przodu. Brown był gwiazdą i gwiazdą meczu, zdobywając drugie przyłożenie tego dnia i osiągając wynik 24 prowadzących i 116 jardów.

READ  Rosenthal: Niepewność wokół Astrosa GM Jamesa Clicka psuje błyskotliwość mistrzostw świata

Potrzebując niszczyciela czołgów, aby wygrać, ostatnia jazda Miami była szalona. Było 12 zagrań, wielokrotne rzuty karne i dwie konwersje w czwarte miejsce przez RedHawks. Ale w końcu to ten ostatni wślizg pozwolił UAB utrzymać zwycięstwo, dając Blazers zwycięstwo w tym samym meczu, w którym zadebiutowali w 2017 roku pod koniec pierwszego sezonu programu, po powrocie na kort po programie. Został zamknięty.

To odpowiednie zakończenie wspaniałej ery futbolu NFL, w której Blazers przechodzą z ery Billa Clarka do ery Trenta Dilfera i od bycia w Conference USA do skoku do American Athletic Conference. Ostatnie pięć lat obejmowało wiele przetargów na miski, mistrzostwa konferencji i trzy występy w grze o tytuł konferencji. Teraz Dilfer i reszta zespołu UAB muszą spróbować wyrównać te wyniki w AAC, a najlepsze wieści Blazers pochodzą z walki, którą pokazali w Bahamas Bowl i tego, co mówi o obecnym stanie tej drużyny.