22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kaufland jest w trakcie śledztwa w Polsce

Spadek sprzedaży artykułów spożywczych w Irlandii Północnej
Dane Gonder pokazują, że rynek spożywczy w Irlandii Północnej wzrósł o 5,9% od 13 czerwca w ciągu 52 tygodni. Jednak w ciągu ostatnich 12 tygodni sprzedaż spadła o 7,4% rok do roku, ponieważ rynek nadal rośnie w obliczu wyjątkowo wysokich kosztów w supermarketach w szczytowym momencie pierwszej krajowej blokady.
Źródło: kamcity.com

Portugalia: Aqui பார்க்க Fresco widzi sprzedaż, zysk w 2020 r
Portugalska niezależna sieć spożywcza Nowy tutaj Do 2020 roku ma przychody w wysokości 437 milionów dolarów, co oznacza wzrost o 12% rocznie. Pomimo pozytywnych wyników swoich sklepów i średniego wzrostu obrotów w całej sieci, dyrektor generalna Carla Esteves przyznała, że ​​rok 2020 był „trudnym rokiem” z trwającą epidemią koronawirusa.
Źródło: esmmagazine.com

Wielka Brytania: Firmy spółdzielcze są bardziej elastyczne w stosunku do zatoki
Według nowego raportu firmy spółdzielcze stają się bardziej elastyczne w obliczu katastrofy gospodarczej spowodowanej przez rząd, co skłania do wezwania do dodatkowych inwestycji rządowych kierowanych przez dyrektora generalnego spółdzielni Steve’a Murrella. Gospodarka spółdzielcza 2021, ujawnia, że ​​wśród globalnych epidemii do 2020 r. spółdzielnie będą 4 razy mniejsze niż firmy ogółem. Liczba spółdzielni (różnorodny segment firm będących własnością członków, od wspólnotowych klubów sportowych po spółdzielnie mieszkaniowe i kasy kredytowe) rośnie w całej Wielkiej Brytanii – kontrolując ogólny trend zmniejszania liczby przedsiębiorstw.
Źródło: uk.coop

Kafland Poland jest badany pod kątem nieuczciwych warunków umownych
Polska Komisja Konkurencji, UOKiK, Sprowokował działanie Detalista oskarżył Cofland o „nieuczciwe wykorzystywanie” swojej przewagi wynikającej z umowy w kontaktach z dostawcami detalicznymi. W oświadczeniu UOKiK 2 zapowiedział, że skoncentruje się na konkretnych umowach zawartych z polskim oddziałem Cofland Polka, należącym do szwedzkiej Grupy, z dostawcami rynkowymi.
Źródło: esmmagazine.com

Wielka Brytania: Sprzedaż artykułów spożywczych jest płaska, ponieważ blokowanie jest łatwiejsze
Według nowych danych sprzedaż artykułów spożywczych w supermarketach pozostała na niezmienionym poziomie -2,4% przez cztery tygodnie zakończone 19 czerwca. Dane opublikowane przez Nielsena w majowy weekend, w połączeniu z krótką falą upałów i początkiem Euro 2020, pomogły utrzymać sprzedaż artykułów spożywczych, która od 12 tygodni utrzymuje się na stałym poziomie (-0,1%).
Źródło: talkretail.com

READ  Lewandowski „nie wystarczy” na cud Polski

Wielka Brytania: Okado rozszerza współpracę z CitrusAd, aby pomóc dostawcom rozwijać działalność
Okado Retail ogłosiło, że rozszerza swoją umowę partnerską z CitrusAd, która dostarczy ofertę sprzedaży detalicznej mediów, która pomoże dostawcom rozwijać ich działalność w witrynie Okado. Dwie marki wykorzystają technologię mediów detalicznych i dystrybucję artykułów spożywczych, aby stworzyć nowe funkcje, które ułatwią markom i firmom medialnym dowolnej wielkości planowanie, kupowanie i promocję ich kampanii medialnych.
Źródło: ładowarkaetail.co.uk

Radzenie sobie ze Szwajcarią jest bardzo dobre
Radzenie sobie to Szwajcaria Partner Bardzo dobrze, aby iść do restauracji z usługą zapobiegania marnowaniu żywności. Goście mogą zarezerwować posiłki po obniżonych cenach i zabrać je do wybranej przez siebie restauracji coupe.
Źródło: esmmagazine.com

USA: RoboMart oficjalnie wkracza do West Hollywood
RoboMart, pierwsza na świecie witryna z przywoływaniem sklepów, oficjalnie uruchomiła mobilne mini-markety na żądanie w zachodnim Hollywood w Kalifornii. W grudniu zeszłego roku firma pomyślnie przeszła test pilotażowy na tym terenie. Korzystając z zastrzeżonej aplikacji RoboMart, konsumenci mogą powitać zautomatyzowany sklep na kółkach i dotrzeć do swojej lokalizacji w ciągu 10 minut, co czyni ją najszybszą obecnie dostępną usługą dostawczą. Aby zarządzać przechowywaniem produktów, znakowaniem, skanowaniem, integracją i napełnianiem dla Western Hollywood Publishing, Robomart nawiązał współpracę z REEF z siedzibą w Miami, największym operatorem centrów logistycznych i kuchni osiedlowych w Ameryce Północnej.
Źródło: progresywnygrocer.com

USA: Usługa Food Lion to Go teraz w 14 kolejnych sklepach
Food Lion rozszerzył swoją usługę spożywczą Food Lion to Go do 14 dodatkowych sklepów w Północnej Karolinie i Wirginii. Klienci mogą składać zamówienia, upewniając się, że są one dostępne na stronie Food Lion to Go lub aplikacji Food Lion to Go. Artykuły spożywcze można odebrać tego samego dnia, co zamówione, z tymi samymi nowościami i niższymi cenami oferowanymi w sklepach stacjonarnych.
Źródło: progresywnygrocer.com

READ  Przegląd kampanii Polski na Mistrzostwa Świata: Co przyniesie przyszłość?

USA: Whole Foods rozszerza portfolio produktów do śledzenia i produktów lokalnych
Whole Foods Market składa hołd swojej nowej lokalizacji w Portsmouth w stanie New Hampshire, oferując ponad 700 lokalnych produktów w całym sklepie. Sklep o powierzchni 41 436 stóp kwadratowych, znajdujący się przy 1600 Woodbury Ave, został otwarty 25 czerwca. Obejmuje oferty produkcji lokalnej Farma owocowa Brooktail I Farmy.
Źródło: progresywnygrocer.com

USA: Pierwszy totalny klub BJ, który przybył do Indiany
Hamilton County nabywa swoją pierwszą hurtową korporację detaliczną. BJ’s Wholesale Club proponuje budynek o powierzchni 104 458 stóp kwadratowych o powierzchni 12,28 akrów przy Deckler Drive w Hamilton Town Center w Noblesville. Lokalizacja Noblesville to hurtownia PJ w stanie Indiana, a data zamknięcia nie jest jeszcze znana.
Źródło: eu.indystar.com

Branża spożywcza i gastronomiczna za nowe wytyczne dotyczące egzekwowania przepisów GS1 w USA
GS1 USA Opublikował nowe wytyczne dotyczące egzekwowania przepisów dla branży spożywczej i gastronomicznej, doradzając, jak przechwytywać rozszerzone dane o produktach za pomocą elektronicznego kodu produktu / identyfikacji radiowej (EPC / RFID). Dokument, „GS1 US EPC Wytyczne dotyczące egzekwowania rozszerzonych charakterystyk dla przemysłu spożywczego”, zawiera wskazówki dotyczące ulepszania technologii EBC / RFIT do śledzenia skrzynek i kartonów w celu uzyskania zaawansowanych innowacji i bezpieczeństwa żywności, a także umożliwia lepsze zarządzanie pamięcią, zarządzanie odświeżaniem i wydajność operacyjną. Rozwiązania EBC / RFIT zapewniają widoczność zapasów bez wizualnego skanowania, co oszczędza czas i wysiłek.
Źródło: gs1us.org