22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Justin Timberlake organizuje światową trasę koncertową „Forget Tomorrow” – Billboard

Justin Timberlake organizuje światową trasę koncertową „Forget Tomorrow” – Billboard

Najpierw singiel, potem album, a teraz Justin Timberlake kończy swój solowy powrót potwierdzeniem światowej trasy koncertowej.

Były chłopak ogłosił tę ważną wiadomość, gdy odwiedził sklep TThe Tonight Show z Jimmym Fallonem w roli głównejaby spędzić chwilę przeglądając sofę gościa.

the Zapomnij o światowej trasie koncertowej Tomorrow Będziesz wspierać nadchodzącą grupę JT Wszystko, co myślałem, że byłoTo jego pierwszy solowy album od ponad sześciu lat.

Ma on zakończyć się 15 marca EITIW Jest to szósty studyjny album Timberlake'a i kontynuacja Timberlake'a Człowiek z dżungli który osiągnął pierwsze miejsce na liście Billboard 200 po wydaniu w lutym 2018 r., co było jego czwartym z rzędu głównym singlem.

Bada

Bada

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Na rozgrzewkę piosenkarz popowy A.J Wyświetlacz o małej pojemności W Nowym Jorku w środę, 31 stycznia, w Irving Plaza, który może pomieścić 1100 osób.

Fallon w przećwiczony sposób drażniła się z wiadomościami z trasy koncertowej poza JT.

Czy było coś jeszcze do ogłoszenia, namawiał gospodarz wieczornego programu swojego muzycznego gościa? Cóż, tak, „nadal pracujemy nad ustaleniem setlisty dla Irving Plaza” – zauważył Timberlake.

Ale czekaj, było tego więcej.

„Jadę na wycieczkę” – brzmiała sucha odpowiedź.

10-krotny zdobywca nagrody Grammy rzucił fanom przedsmak nadchodzących wydarzeń na początku tygodnia, wydając „Selfish”, pierwszy utwór z albumu EITIW. Powróci na nasze ekrany jako gość muzyczny Sobotnia noc na żywo w ten weekend, a gospodarzem będzie Dakota Johnson.

Chociaż jego solowa kariera muzyczna była w głębokim zamrożeniu, Timberlake powrócił do korzeni swojego zespołu w zeszłym roku, kiedy ponownie połączył siły z *NSYNC przy piosence „Better Place”, która towarzyszyła animowanemu filmowi familijnemu z JT w roli głównej. Trolle łączą siły. Utwór zaczynał się od 25. miejsca na albumie Lucky 13 z *NSYNCy Pojawienie się na liście Billboard Hot 100 i pierwsze pojawienie się na tej liście od czasu, gdy „Girlfriend” z Nelly dotarło na 5. miejsce – w 2002 roku.

READ  Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się po sześciu latach bycia razem

Jako artysta solowy Timberlake miał 19 tytułów z pierwszej dziesiątki na liście Billboard Hot 100, w tym pięć tytułów z pierwszej piątki.

Detale Zapomnij o światowej trasie koncertowej Tomorrow Jeszcze nie ogłoszone. Poniżej możecie obejrzeć wielkie odkrycie z wieczornego występu Fallon.