24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Justin Fields dokonał „prawdopodobnie jednej z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek musiałem zrobić”

Justin Fields dokonał „prawdopodobnie jednej z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek musiałem zrobić”

The Bears wymienili Fieldsa na rzecz Pittsburgha za warunkowy wybór w szóstej rundzie, co było dalekie od tego, czego większość spodziewała się, że Chicago zrekompensuje mu wymianę poprzedniego wyboru w pierwszej rundzie. Jednakże mając kilka wolnych miejsc do lądowania, Bears nie mieli dużego wyboru, chyba że chcieli utrzymać Fieldsa w przeciągu, a może i później.

Polacy zauważyli, że „Dużo do rozpakowania„Powodem, dla którego Fields nie pracuje już w Chicago, jest zwrócenie uwagi na ciągłe zmiany, z którymi rozgrywający musiał sobie radzić w ciągu swoich trzech sezonów.

„Miał niepewny start w pierwszym roku” – powiedział. „A kiedy wszedłem, musieliśmy zrobić pewne porządki, co opóźniło kolejny rok dodawania talentów i wsparcia. A jeśli chodzi o grę, czuję, że robi postępy i staje się lepszy. … To naprawdę harmonogram i to, że masz dużo pasa startowego. Bo żeby podnieść człowieka z ziemi, trzeba go wesprzeć możliwie największym talentem. Potem to się odwraca, ponieważ zajmuje zbyt dużo miejsca z nasadki. „

Ta transakcja otwiera Chicago drzwi do powołania QB nr 1 w ogólnej klasyfikacji, prawdopodobnie Caleba Williamsa z USC. Polacy powiedzieli reporterom, że Williams odwiedzi Halas Hall w pierwszym tygodniu kwietnia.

Polacy zauważyli, że jego pierwszym wrażeniem na temat Williamsa było to, jak bardzo jego koledzy z drużyny walczyli o QB.

Powiedział ze złością Adam Hogue z Niedźwiedzi CHGO„Oni go kochają”.

READ  O'Ward zawozi Dixona do pierwszego pełnego wypadków gabinetu w Detroit