24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Blazers C Deandre Ayton opuści mecz po wielu godzinach spędzonych na próbach pokonania lodu wokół własnej drużyny

Blazers C Deandre Ayton opuści mecz po wielu godzinach spędzonych na próbach pokonania lodu wokół własnej drużyny

Środkowy Portland Trail Blazers, Deandre Ayton, wbrew swojej woli, miał w środę śnieg.

Trener Chauncey Billips powiedział reporterom, że wielki zawodnik został wykluczony z domowego meczu Blazers z Brooklyn Nets z powodu niemożności dotarcia na boisko.

Ważne szczegóły przekazał później wewnętrzny reporter Blazers, Casey Holdahl, który ujawnił, że Ayton został uwięziony w swoim domu, ponieważ Niedawna burza śnieżna w rejonie Portland. Według doniesień Ayton godzinami próbował przedostać się przez pokrywę lodową, a Blazers wysłali ludzi na pomoc, ale bezskutecznie.

Deandre Ayton: Schodzi (lód).

Fakt, że ten wysiłek trwał kilka godzin, sprawia, że ​​ta sytuacja jest naprawdę dziwna. Mierzący 2 metry wzrostu Ayton jest jednym z najbardziej wysportowanych ludzi na świecie, wspieranym przez pełne zasoby wartego miliardy dolarów zespołu NBA, a także cały dzień ostrzeżeń i godziny na załatwienie spraw… i udało mu się tego nie zrobić. idź wzdłuż drogi.

Żarty na bok, jazda po lodzie jest niebezpieczna, a egzekwowanie tego byłoby całkowicie złym pomysłem, jeśli warunki na drogach są naprawdę złe. Przy stanie 10-29 nie było tak, że Blazers mieli wiele do stracenia w wyniku jeszcze większego niedoboru zawodników z Nets. Blazers stracili drugiego czołowego zawodnika, Roberta Williamsa, w listopadzie w wyniku kończącej sezon operacji kolana.

Zespół był w stanie przetrwać, pokonując Nets 105:103 W ostatniej chwili przekroczył boję Autor: Anfernee Simmons.

Ayton rozgrywa swój pierwszy sezon w Portland po tym, jak wymiana sprowadziła go z Phoenix Suns, drużyny grającej w mieście, w którym takie rzeczy nie stanowią problemu. W 24 meczach 25-letni Ayton notował średnio 13,1 punktu i 10,8 zbiórek, a skuteczność z gry wynosił 54,8%.

READ  Kiké Hernández zdobywa zwycięskie przyłożenie, gdy Red Sox pokonał Yankees w 10