19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jonathan Majors: Aktor Marvela pozwał swoją byłą dziewczynę za rzekomą napaść

Jonathan Majors: Aktor Marvela pozwał swoją byłą dziewczynę za rzekomą napaść

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie,

Jonathan Majors został skazany w grudniu ubiegłego roku za napaść na swoją byłą dziewczynę

Jego była dziewczyna złożyła pozew przeciwko amerykańskiemu aktorowi Jonathanowi Majorsowi, znanemu z roli Kanga w filmach Marvela.

Brytyjska choreografka Grace Jabbari złożyła we wtorek pozew cywilny w sądzie federalnym w Nowym Jorku.

Twierdzi, że padła ofiarą pobicia, napaści, celowego wywołania niepokoju emocjonalnego, złośliwego oskarżenia i zniesławienia.

Dzieje się to trzy miesiące po tym, jak ława przysięgłych skazała Majorsa za atak i nękanie pani Al-Jabbari.

Kiedy wyrok zapadnie w kwietniu, może mu grozić nawet rok więzienia.

Dokumenty sądowe złożone we wtorek zawierają dalsze zarzuty, a pani Jabbari utrzymuje, że Majors naraził ją na „wzorzec wszechobecnej przemocy domowej, który rozpoczął się w 2021 r. i trwał do 2023 r.”.

Dokumenty szczegółowo opisują także liczne rzekome brutalne interakcje, a także „ataki słowne i zastraszające wściekłości”.

W pozwie zarzuca się również, że we wrześniu 2022 r. Majors zaatakował panią Al-Jabbari i spowodował „poważne obrażenia jej ciała”.

„Wkrótce potem Grace ujawniła napaść fizyczną członkowi kierownictwa Jonathana, próbując uzyskać pomoc. Majors był wściekły, gdy dowiedział się, że Grace zdemaskowała go jako sprawcę przemocy” – czytamy w oświadczeniu.

Priya Chowdhury, prawniczka reprezentująca firmę Majors, stwierdziła, że ​​pozew „nie jest zaskakujący” i że firma Majors „przygotowuje się do wniesienia pozwu wzajemnego przeciwko pani Jabbari”.

Prawniczka pani Al-Jabbari, Brittany Henderson, pochwaliła brytyjską aktorkę i stwierdziła w oświadczeniu, że „pociąganie do odpowiedzialności kogoś o takim poziomie władzy i uznanie wymaga prawdziwej odwagi”.

Po wydaniu wyroku skazującego Majorsa w grudniu rzecznik Marvela powiedział, że studio nie będzie już współpracować z aktorem.

W styczniowym wywiadzie powiedział, że jest „zszokowany” werdyktem jury.

„Jak to możliwe, w oparciu o dowody, w oparciu o dowody oskarżenia, nie wspominając o naszych dowodach?” Powiedział ABC News.

Majors zagrał złoczyńcę Kanga Zdobywcę w Ant-Man and the Wasp: Quantumania i serialu Disney+ Loki, a także miał zagrać w planowanym filmie Avengers: Dynastia Kang.

READ  Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się po sześciu latach bycia razem