18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Barry Keoghan, Jacob Elordi w Emerald Fennell – The Hollywood Reporter

Barry Keoghan, Jacob Elordi w Emerald Fennell – The Hollywood Reporter

Barry Keoghan i Jacob Elordi występują w pierwszym zwiastunie Emerald Fennell Obiecująca młoda kobieta śledzenie, Saltburn.

Nominowany do Oscara Keoghan gra Olivera Quicka, studenta usiłującego znaleźć swoje miejsce na Uniwersytecie Oksfordzkim trans Gwiazda Elordi wciela się w uroczego arystokratę Feliksa Catona. Kiedy obaj mężczyźni spotykają się w połowie XXI wieku, Oliver zostaje wciągnięty w świat Felixa. Postać Keoghana wkracza głębiej w obcy świat, gdy Felix grany przez Eloridi zaprasza go na lato do Saltburn, rozległej, ekscentrycznej posiadłości jego rodziny.

Rosamund Pike, Richard E. Grant, Alison Oliver, Archie Madekwe i Carey Mulligan uzupełniają brytyjską obsadę filmu.

Amazon Studios i MGM SaltburnFilm, wyprodukowany przez LuckyChap Entertainment z Margot Robbie, jest postrzegany jako główny pretendent do nagrody, a jego premiera odbędzie się na Festiwalu Filmowym w Telluride przed otwarciem Festiwalu Filmowego w Londynie.

Christy Matheson, dyrektor nadchodzącego Londyńskiego Festiwalu Filmowego, tak powiedziała o filmie: „Zdobywca Oscara Emerald Fennell powraca z ekscytującą, fachowo stworzoną podróżą po filmie, który ukazuje ogromną głębię brytyjskiego talentu przed i za kamerą”. „Dzięki wyjątkowym występom, zachwycającym zwrotom akcji i popowej ścieżce dźwiękowej z początku XXI wieku ten niezwykle ambitny film natychmiast skradł nasze serca”.

Saltburn To nie jedyny film, który Elordi krąży po kinach w tym sezonie festiwalowym. the Budka do całowania Aktor wciela się w Elvisa Presleya w filmie Sofii Coppoli Priscilla, Film z Cailee Spaeny w roli Priscilli Presley będzie miał premierę 4 września na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Saltburn Do kin trafi 24 listopada.

Obejrzyj zwiastun poniżej.

READ  Ariana Grande prosi fanów, aby w związku z premierą albumu „Eternal Sunshine” przestali wysyłać nienawiść do ludzi w jej życiu