26 listopada, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jerry Weber uruchomił nowy koncept sklepu w Warszawie, Polska

Niemiecki producent i sprzedawca odzieży Gerry Weber International AG uruchomił w czwartek nowy koncept sklepu Home of Gerry w Galerii Mokoto w Warszawie. Grupa modowa prowadzi obecnie w Polsce łącznie 10 sklepów. Nowoczesny sklep utrzymany jest w jasnych kolorach.

Angelika Schindler-Oppenhaus, prezes i dyrektor generalna Anja Hecht-Meinhardt, dyrektor zarządzająca handlu detalicznego, powitała w swoim sklepie w największym i najpopularniejszym warszawskim centrum handlowym około 40 gości.

Niemiecki producent i detalista odzieżowy Gerry Weber International AG uruchomił swój nowy koncept sklepu w Warszawie w czwartek 15 września w Galerii Mokotów. Grupa modowa prowadzi obecnie w Polsce łącznie 10 sklepów. Nowoczesny sklep utrzymany jest w jasnych kolorach. Gerry Weber to jedna z największych firm modowych i lifestylowych w Europie.

Schindler-Obenhaus powiedział: „Rynek międzynarodowy jest dla nas bardzo ważny. Cieszę się, że mogę tu świętować międzynarodowy debiut naszego nowego konceptu sklepu. Na ulicach Warszawy można poczuć tętniące życiem i wysoką energię. tutaj kochających modę kobiet”.

Hecht-Meinhardt powiedział: „Mamy piękny, nowoczesny sklep. Sklep, który jest tak ekscytujący i zmieniający się jak nasza moda. I wspaniały, bardzo zmotywowany zespół. Teraz czekamy na wielu wspaniałych klientów, którzy z przyjemnością wrócą ”.

Biurko informacyjne Fibre2Fashion (KD)


READ  Alpinista Alam Konezek reprezentujący Polskę na Igrzyskach Olimpijskich 2021