1 czerwca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jamie Foxx do Miss Beat Shazam, mówiąc po hospitalizacji – The Hollywood Reporter

Oczekuje się, że Nick Cannon wypełni swoją rolę gościnnego gospodarza szóstego sezonu teleturnieju Wygrał Shazam Po ciągłej hospitalizacji Jamiego Foxxa.

Foxx regularnie gości i jest producentem wykonawczym Wygrał Shazam, w którym występuje także jego córka, Corinne (również aktywistka, dyrektor generalny i producentka) w serii deejay. 12 kwietnia Corinne odpowiedziała na doniesienia, że ​​jej ojciec był hospitalizowany podczas kręcenia nadchodzącego filmu Netflix, z powrotem w pracy, w Atlancie. W oświadczeniu na Instagramie napisała, że ​​aktor, muzyk i komik „cierpiał na komplikacje medyczne”, ale jest „na drodze do wyzdrowienia”.

„Chcieliśmy się podzielić tym, że mój tata, Jamie Foxx, miał wczoraj komplikacje medyczne. Na szczęście dzięki szybkiej pracy i wspaniałej opiece jest już na dobrej drodze do wyzdrowienia.” Od jej oświadczenia nie podano dalszych informacji na temat Jamiego Foxxa.

W swoim pierwszym publicznym oświadczeniu Foxx udał się wkrótce potem na Instagram, aby podzielić się krótką wiadomością, dziękując wszystkim za życzenia.

„Doceń całą miłość!!! Czuję się błogosławiony”, Fox książki.

Tymczasem w swojej historii na Instagramie Foxx podziękował Cannonowi za zastąpienie go jako gospodarza Wygrał Shazam Pod jego nieobecność: „Doceniam cię @nickcannon. Do zobaczenia wkrótce”, napisał, udostępniając zrzut ekranu postu Corinne, gdy udostępniał wiadomości.

Powrót do biznesuktóry jest kierowany przez Bardzo źli menedżerowie Reżyser Seth Gordon oraz Cameron Diaz i Glenn Close pozostali w produkcji, a filmowanie miało zakończyć się zgodnie z harmonogramem, podało źródło w Netflix. THR Po przyjęciu Jamiego Foxxa do szpitala.

Stworzony przez Jeffa Apploffa i Wesa Kauble serial jest interaktywnym teleturniejem, w którym dwie drużyny walczą łeb w łeb – iz czasem – pracując nad wyłonieniem największych hitów. Na koniec zwycięska drużyna musi zmierzyć się z prawdziwym Shazamem, najpopularniejszą na świecie aplikacją do identyfikacji utworów, aby mieć szansę na wygranie 1 miliona dolarów.

Teleturniej miał swoją premierę w 2017 roku i jest produkowany przez Apploff Entertainment, MGM Television i BiggerStage we współpracy z Shazam. Foxx jest producentem wykonawczym obok Marka Burnetta, Apploffa, Barry’ego Poznicka i Lauren Zalaznick.

Szósty sezon Wygrał Shazam Premiera przewidziana jest na 23 maja.

3 maja o 12:18 Zaktualizowano postem Jamiego Foxxa na Instagramie.

READ  Akshay Kumar to człowiek z misją i nie jest to łatwe