22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak oglądać Ohio State vs Michigan: kanał telewizyjny, na żywo online, przewidywania, rozprzestrzenianie się, czas rozpoczęcia

Jak oglądać Ohio State vs Michigan: kanał telewizyjny, na żywo online, przewidywania, rozprzestrzenianie się, czas rozpoczęcia

Numer 2 stan Ohio Gospodarz numer 3 gra Michigan W sobotę, w 117. meczu rozgrywanym jako jedna z najbardziej zaciekłych dorocznych rywalizacji w futbolu uniwersyteckim, obejmuje prowadzenie z dużą stawką dla obu drużyn na linii. Tak, jeśli zapomniałeś, rywalizacja jest tak duża, że ​​nazywają ją Gra, a każdy dokładnie wie, która gra to Gra.

Stawka w tym jest prosta i jest duża. Zwycięzca zdobywa koronę Big Ten East i przechodzi do Big Ten Championship Game z nienaruszonym rekordem. Przegrany ponosi pierwszą porażkę w sezonie, a potem musi siedzieć w domu ze skrzyżowanymi nogami, mając nadzieję, że wystarczająco dużo rzeczy stanie mu na drodze, aby mógł przecisnąć się na mecz futbolu uniwersyteckiego.

Ale nawet jeśli te dwie drużyny są niepokonane i mają wszystko do rozegrania, nadal podejdą do tego meczu w ten sam sposób. O sezonach decyduje ta rywalizacja. Do diabła, praca też. John Cooper wygrał 111 gier z Buckeyes, w tym trzy tytuły Big Ten i Rose Bowl, ale jeśli przedstawisz jego nazwisko fanowi z Ohio State, jedyną liczbą, jaką ci powiedzą, jest rekord Coopera 2-10-1 przeciwko drużynie North .

Ta gra jest i zawsze będzie wszystkim, co mają fani stanu Michigan i Ohio.

Aktualizacje na żywo: Śledź najważniejsze wydarzenia i analizy dla Ohio State vs. Michigan

Jak oglądać mecz Ohio State vs Michigan na żywo

Data: sobota 26 listopada | czas: 12:00 czasu wschodniego
StronaStadion Ohio – Columbus, Ohio
Telewizja: Lis | Transmisja na żywo: fuboTV (Wypróbuj za darmo)

Ohio kontra Michigan: trzeba wiedzieć

Michigan prowadzi w serii wszechczasów: Jeden z powodów, dla których fani Ohio State są tak zgorzkniali z powodu rekordu Johna Coopera przeciwko Michigan? Cóż, jeśli usuniesz erę Coopera, Buckeyes cały czas mają 49-49-5 przeciwko Wolverines. Ale niestety dla nich ERA ma znaczenie, więc Michigan ma przewagę 59-51-6. Co ważniejsze w historii publicznej, Michigan wygrał mecz w zeszłym sezonie, kończąc passę ośmiu zwycięstw w Buckeyes.

READ  Nawet jeśli elitarni gracze Sacramento faktycznie wydają pieniądze, kim są gracze, którzy biorą ich pieniądze?

Pytania dotyczące stanu zdrowia Blake’a Coruma: To największe pytanie, które pojawia się w grze. Heisman z Michigan, biegacz z nadzieją, że Blake Corum przegapił drugą połowę wygranej drużyny z nim. Illinois W zeszłym tygodniu prawdopodobnie nie był to przypadek, że Michigan przegrało mecz. Corum był centralnym punktem ofensywy Michigan przez cały sezon, a jeśli nie jest dostępny lub nawet mniej niż 100%, będzie to miało wpływ na ten mecz.

Ohio State czeka na swój piąty mecz o mistrzostwo Big Ten w ciągu sześciu lat: Wspomniał pan o zwycięstwie stanu Michigan w zeszłorocznym spotkaniu, a zwycięstwo to nie tylko zakończyło zwycięską passę stanu Ohio w rywalizacji, ale zakończyło dominację stanu Ohio na Wielkim Wschodzie. Buckeyes zdobyli tytuł cztery lata z rzędu, a wygrana tutaj dałaby Buckeyes piąty tytuł dywizji w ciągu sześciu sezonów. Jednak po drugiej stronie medalu? Zwycięstwo w Michigan poprawiłoby rekord Jima Harbaugha jako trenera do 2-5, podczas gdy Ryan Day spadłby do 1-2. Zabawnie byłoby pomyśleć o tej rywalizacji, w której dwóch trenerów z bilansem porażek walczy z drugą drużyną, prawda?

Perspektywy Ohio State vs. Michigan, typy

Nie wiem, kto wygra ten mecz. Grałem po obu stronach w naszych typach ekspertów. Stan Ohio wziął strita, ale Wolverines byli przeciwni spreadowi. Prawda jest taka, że ​​mój poziom zaufania do obu opcji jest niski. Jednak trochę mi się podoba. Z mojego punktu widzenia, jeśli Michigan ma wygrać ten mecz, będzie musiało to zrobić w parterze, co obniży wynik. Tymczasem stan Ohio nie miał tak wielu obron, jak stan Michigan. Kiedy tak się dzieje, widzimy jego kryminalną walkę. Jednocześnie, jeśli dojdzie do wybuchu, muszę założyć, że będzie to na korzyść stanu Ohio, ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy Michigan nie zdobywa punktów. Wszystkie te scenariusze kończą się całkowitym wynikiem poniżej 56 punktów. Prognoza: Mniej niż 56

Jakie typy piłkarskie w college’u możesz pewnie wybrać w 13. tygodniu i która drużyna z pierwszej 25 zostanie mocno w tyle? Odwiedź SportsLine, aby zobaczyć, które drużyny wygrają i uzupełnij lukę – wszystko na sprawdzonym modelu komputera, który zarobił prawie 3000 $ w ciągu ostatnich sześciu sezonów – i przekonaj się.