19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak oglądać mecze kwalifikacyjne EURO 2024 za darmo

We wtorek na stadionie w Cardiff City Walia i Polska wystąpią w grupie D podczas Euro 2024 w finale kwalifikacyjnej ścieżki A.

W półfinale barażowym Walia pokonała Finlandię 4:1. Polska niedawno pokonała Estonię 5:1 w drodze do finału barażowego.

Walia vs. Jak oglądać Polskę (eliminacje do EURO 2024):

O której zaczyna się mecz? Czy mecz będzie transmitowany w telewizji? — Wtorkowy mecz rozpoczyna się o 15:45. Mecz nie będzie transmitowany w żadnych zwykłych kanałach telewizyjnych. Zamiast tego będzie transmitowany wyłącznie za pośrednictwem Fubo Sports Sieć włączona fuboTVJest dostępny na telewizorach Smart TV i urządzeniach do przesyłania strumieniowego.

Informacje o transmisji na żywo: fuboTV — wtorkowy mecz dostępny wyłącznie w USA w Fubo Sports Network fuboTVOferuje bezpłatny okres próbny.

Dodatkowe relacje w Associated Press

Zapomnij o spiskowaniu, jak zatrzymać Roberta Lewandowskiego.

Trener Walii Robert Page ma tylko jedno zadanie do wykonania, zanim wyśle ​​swoją drużynę na mecz z Polską we wtorkowym finale barażowym o miejsce na Mistrzostwach Europy.

Trzymaj jednego z jego kluczowych obrońców z dala od Razora.

Prawy obrońca Walii Connor Roberts twierdzi, że nigdy nie przegrał meczu na poziomie klubowym, grając z wąsami. Jego pierwsza seria bez porażki zapewniła mu awans z drugiej ligi Championship z Burnley w zeszłym sezonie, a teraz powtarza ten wyczyn po tym, jak spadł do tej samej ligi i grał na wypożyczeniu w Leeds, które wspięło się na czołowe miejsce.

„Myślę, że rozegrałem około 25 meczów w Mistrzostwach i nigdy nie zawiodłem” – powiedział 28-letni Roberts o swoich wąsach, „więc mam nadzieję, że będzie to kontynuowane w Mistrzostwach i może przyniesie nam szczęście we wtorek.

– To siła „tache”, prawda?

Żona Robertsa, Georgina, została uznana za wielką fankę zarostu.

READ  Adrien Meronc jest o krok od stworzenia historii Tour w Polsce

„To bardzo ważne, prawda? Oczywiście wszyscy o tym wiemy. Uszczęśliwianie ich” – zaśmiała się Page. „On to zatrzyma”.

Podczas gdy Walii może brakować długoterminowego talizmanu w postaci Garetha Bale’a, który odszedł na emeryturę w styczniu ubiegłego roku po mistrzostwach świata w Katarze, Polska wciąż ma swoją supergwiazdę w osobie Blaira Lewandowskiego.

35-letni napastnik Barcelony strzelił dla Polski 82 gole, a więcej tylko trzech europejskich zawodników – Romelu Lukaku, Ferenc Puskas i Cristiano Ronaldo – ma ich więcej.

Jeśli Polska zakwalifikuje się do rozgrywek, może to być ostatni reprezentant Lewandowskiego.

„To absolutnie niesamowity zawodnik” – powiedział Page. „Oczywiście, że musimy to uszanować. Ale na tym się kończy. To wychodzi przez okno.

„Przeprowadziliśmy jego analizę, pokażemy naszym obrońcom jego mocne i słabe strony oraz co potrafi, chociaż już to wiemy”.

Kapitan Walii Ben Davies pochwalił Lewandowskiego, mówiąc, że „widział już wszystko i strzelił najróżniejsze gole”.

„To jeden z tych napastników, każda szansa, jaką mu dasz, kończy się golem” – powiedział Davies. „Naprawdę musieliśmy wezwać, aby go zatrzymać”.

Walia ma serię siedmiu meczów bez porażki od niepewnego okresu w czerwcu, który sugerował, że bez Bale'a będą walczyć z Turcją i Armenią.

Bale, czołowy strzelec wszechczasów Walii z 41 golami, strzelił wszystkie trzy gole dla swojego kraju, pokonując Austrię i Ukrainę w play-offach w 2022 r. i zdobywając swój pierwszy Puchar Świata od 1958 r.

Dla Welsha jest to teraz wysiłek zespołowy.

„To pokazuje, jak daleko zaszliśmy w tak krótkim czasie” – powiedziała Page. „Jedyny mecz dzieli nas od odejścia Garetha na emeryturę i jedno zwycięstwo od kwalifikacji.

„Jesteśmy krajem, który wciąż znajduje się w fazie przejściowej, w której wprowadzamy młodych zawodników bez kilku światowej klasy starszych graczy, a jeśli uda nam się być na tym etapie lub mniej więcej pod koniec kampanii, jesteśmy w dobrej sytuacji. miejsce.”

READ  Polska sprzeciwia się porozumieniu migracyjnemu UE, ale większość państw członkowskich je akceptuje