31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ihienacho odmawia wjazdu do Polski, ponieważ paszport wydaje plany Ligi Europejskiej Leicester

Leicester Keleschi Ihianacho nie zagra w czwartkowym starciu Ligi Europy z Legią Warszawa, ponieważ międzynarodowy pionier Nigerii odmawia wjazdu do Polski.

W środowy wieczór lisy wyleciały po swoje ostatnie kontynentalne organy, ale teraz mężczyzna upadł po problemach z kontrolą paszportową.

Ihienacho został zmuszony do powrotu do Anglii, gdy na boisku wylądowała brytyjska drużyna Rodgersa.

Dlaczego Ihianacho odszedł?

Problemy w tym dokumencie dla 24-latka doprowadziły do ​​kłopotliwej mieszanki dla Foxa, który nie osiągnął wysokich punktów w starciu z Legią w zeszłym sezonie.

Urzędnicy lotniska podobno zauważyli rozbieżność między oficjalną dokumentacją Ihianacho a wizą, której potrzebował, aby wjechać do UE.

Co było powiedziane?

Ihianacho strzelił 19 goli dla Leicester w kampanii 2020-21 Zajęli piąte miejsce w Premier League i cieszyli się chwałą Pucharu Anglii, a Rodgers byłby wielkim błędem.

Zanim 20 października Spartak zmierzy się z Moskwą, szef Foxa niewiele mógł zrobić z nieobecnością tych na King Power Stadium, by rozwiać wszelkie nieporozumienia.

Rodgers powiedział dziennikarzom: „Mieliśmy problem z Kelechi. Jego dokumenty nie wystarczały, by przyjechać do kraju, więc nie mógł podróżować. Nie byłby dostępny do gry. Papierkowa robota mu nie pozwalała. musimy to zobaczyć, kiedy wrócimy.”

Czytaj więcej

READ  Polska stała się krajem docelowym migracji