16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hunter Greene trafił pierwszy po sześciu nieudanych rundach

Hunter Greene trafił pierwszy po sześciu nieudanych rundach

CHICAGO — Może nadejść czas, kiedy nowicjusz The Reds, Hunter Green, będzie w stanie pokonać dystans i ukończyć grę bez trafienia. Tego dnia nie był piątek, ale jego flirt powtórzył się.

Po raz drugi w swojej karierze w wielkiej lidze, Green utrzymał przeciwnika bez trafienia, wygrywając sześć inningów i wyrównał swój rekord w karierze z 11 trafieniami podczas wygranego przez Cincinnati 9-0 meczu z Cubs na Wrigley Field.

„Byłoby wspaniale pokonywać dystans”, powiedział Green, który rzucił 110 puttami. „Ciężko jest uderzać wielu graczy. Po prostu zwiększa się liczba narzutów”. „Chciałbym przejść dziewięć rund bez żadnych problemów. To nie jest normalne. Skupiam się na teraz”.

23-letni Green, który również odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w 2023 roku, pozwolił tego dnia na dwa spacery jedynym baserunnerom drużyny. Cubs tylko trzy razy wybijali piłkę w powietrze i dwa razy wyprowadzali ją poza boisko – to były jego ostatnie dwa uderzenia w meczu.

Szybka piłka Greene’a była tego popołudnia najlepsza. Rzucił nim 67 razy i osiągnął średnią 98,3 mil na godzinę, osiągając maksymalną prędkość 100,5 mil na godzinę. To było boisko dla ośmiu strikeoutów.

„Dzisiaj miał inny sprzęt” – powiedział Curt Casale, który pracował jako rybak. „Wydawało się, że za każdym razem, gdy patrzyłem, było albo 99, albo 100. Trudno było dogonić. Kiedy jest z tym w okolicy, nad tym obszarem, jest lepiej”.

Cubs mieli 28 faulów wśród 67 trafień, aby uniemożliwić Greene’owi dokończenie gry.

„To wspaniale, jeśli masz dwie piłki faulowe 0-2, czy mogę spróbować wykończyć tego gościa na trzecim narzucie? To jest to, nad czym pracuję” – powiedział Green. „Próba cięcia boisk”.

„Szósta runda była najbardziej efektywna. I to było niesamowite. Możliwość znokautowania go w sześciu rundach i nie rezygnowania z żadnego biegu to dobry początek” – powiedział trener The Reds, David Bell.

To był pierwszy raz, kiedy Green pracował z Casali w tym sezonie.

„Naprawdę przyzwyczailiśmy się do wspólnych treningów wiosennych, rzucając hangarami”, powiedział Green, który ma 1-4 z 4,18 ERA w 11 startach. „Pracowałem z nim również kilka razy poza sezonem. I tak zaczął się nasz związek. … Wykonuje świetną robotę. Ma doświadczenie. Dużo pozytywnego wzmocnienia z jego strony. To bardzo pomaga, zwłaszcza, gdy facet wciąż próbuje wcześnie rozgryźć ligę”.

Nowicjusz Eduardo Salazar utrzymał przy życiu no-hittera trzema biegami w siódmej rundzie, ale zrezygnował z dwóch pierwszych trafień w serii jednego trafienia Christophera Morrella, aby wyśrodkować w dolnej części ósmej.

„Ostatecznie byłby świetnym pałkarzem” – powiedział Casale. „Blokady są świetne. Naprawdę czuję się taka dumna. Na pewno pomagają mi spać w nocy”.

15 maja 2022 r. W Pittsburghu Green rzucił 7 1/3 bez trafionych rund, ale pozwolił na pięć spacerów. Art Warren odniósł dwa pozostałe zwycięstwa, ale Pirates strzelili bramkę, przegrywając 1: 0 w ośmiu rundach, nie osiągając oficjalnego trafienia.

Green, który w kwietniu podpisał sześcioletni kontrakt o wartości 53 milionów dolarów, miał niespójny drugi sezon w głównej lidze.

„Jestem na samym początku mojej kariery i daję sobie szansę” – powiedział Green. „Ludzie muszą zrozumieć na wczesnych etapach, że będą narastać bóle. Staram się to rozgryźć. Mamy młodą grupę graczy, którzy zamierzają to rozgryźć. Ciężko pracujemy każdego dnia, składamy elementy razem i to wkrótce się opłaci”.

Młody skład The Reds odegrał dużą rolę we wspieraniu Zielonych w ofensywie.

Stevenson miał również trzy trafienia i dodał singiel RBI w czwartym, dając Cincinnati prowadzenie 6-0. Matt McClain, który zadebiutował w pierwszej lidze 15 maja, dodał trzy trafienia, aby przedłużyć passę do pięciu meczów.

Duża przewaga pozwoliła Greenowi pozostać w ataku w strefie uderzenia.

„Wyglądało na to, że miał dzisiaj dużo zamiarów na swoich kortach” – powiedział Casale. „Dziś nie będzie mu przeszkadzano”. „Po prostu odważ się go uderzyć. Myślę, że z pewnością był to dla niego pozytywny ruch”.