16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Honkai: zwiastun premiery „Podróż międzygwiezdna” Star Rail

Honkai: zwiastun premiery „Podróż międzygwiezdna” Star Rail

Firma miHoYo udostępniła za darmo zwiastun premierowy swojej kosmicznej gry RPG Honkai: Kraina gwiazdktórą nazwał „Podróżą międzygwiezdną”.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem miHoYo:

NA

Nazywają to „eonami” w tej galaktyce. Budują rzeczywistość, wymazują gwiazdy i pozostawiają swój ślad na niezliczonych światach. Będziesz podróżować ze swoimi towarzyszami przez galaktykę Ekspresem Astralnym, podążając ścieżką przebytą przez eony, gdy już się ruszyły. Stąd odkryjesz nowe cywilizacje, poznasz nowych towarzyszy i rozpoczniesz nowe przygody w niezliczonych światach fantasy. Wszystkie odpowiedzi, których szukasz, zostaną ujawnione wśród gwiazd.

Na co czekasz? Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć tę pionierską podróż?

Honkai: Kraina gwiazd HoYoverse to gra RPG fantasy osadzona w kosmosie.

Wskocz na pokład Astral Express i doświadcz cudów nieskończonej galaktyki pełnej przygód i emocji.

Gracze poznają nowych towarzyszy w różnych światach i być może wpadną na znajome twarze. Wspólnie pokonajcie zmagania wywołane przez Stellaron i odkryjcie ukryte za nimi prawdy! Niech ta podróż zaprowadzi nas do gwiazd!

Kluczowe cechy

  • Eksploruj wyjątkowe światy – Eksploruj nieskończony wszechświat pełen cudów. 3, 2, 1, start warp! Stacja kosmiczna z zapieczętowanymi Curio, obca planeta z wieczną zimą, statek kosmiczny ścigający okrucieństwa… Każda stacja w Astral Express to niespotykany dotąd widok na galaktykę! Eksploruj fantastyczne światy i cywilizacje, odkrywaj tajemnice przekraczające wyobraźnię i wyrusz w niesamowitą podróż!
  • Zainstaluj doświadczenie RPG – Najlepsza w swojej klasie wciągająca przygoda poza gwiazdami. Wyrusz w galaktyczną przygodę, kształtując historię. Nasz najnowocześniejszy silnik zapewnia wysokiej jakości filmy kinowe w czasie rzeczywistym, nasz innowacyjny system wyrazu twarzy tworzy prawdziwe emocje, a oryginalna ścieżka dźwiękowa HOYO-MiX toruje drogę. Dołącz do nas już teraz i podróżuj przez świat konfliktów i współpracy, w którym Twoje wybory decydują o wyniku!
  • zmusić sojuszników – Wyrusz w pionierską przygodę z nowymi przyjaciółmi. W oceanie gwiazd są niekończące się spotkania, którym towarzyszą niekończące się przygody. Przygotuj bilety dla znajomych i wyruszcie razem w tę niesamowitą podróż! Odważna i ekscentryczna dziewczyna cierpiąca na amnezję, szlachetny i prawy strażnik Silvermane, leniwy generał Cloud Knight, a nawet tajemnicza i tajemnicza profesjonalna piękność… Razem stawcie czoła kryzysowi Stellaron i splećcie swoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość ze śmiechem i łzami.
  • Nowa koncepcja walki taktycznej – Wykorzystuj słabości, walcz zgodnie z pragnieniem serca. Przygotuj się na ekscytujące bitwy w satysfakcjonującym tempie! Użyj nowego systemu walki dowodzenia, który umożliwia prostą i strategiczną kontrolę, używaj technik i tłumij wrogów za pomocą różnych rodzajów osłabień, a następnie zakończ walkę w oszałamiającym stylu Ultimate Cross. W labiryntach losowo generowanego, symulowanego wszechświata niesamowite zdarzenia losowe oraz prawie 100 różnych błogosławieństw i artefaktów dadzą ci niesamowity zastrzyk umiejętności, pozwalając rzucić wyzwanie nieprzewidywalnemu środowisku bojowemu.
  • Najlepsi aktorzy głosowi dla wciągających wrażeń – Wymarzony zespół wielojęzycznych dyplomów zebranych dla całej historii. Kiedy słowa ożywają, kiedy historie dają ci wybór, kiedy postacie mają duszę… Dajemy ci dziesiątki emocji, setki wyrazów twarzy, tysiące kawałków wiedzy i milion słów, które składają się na bijące serce ten wszechświat. Z pełnym podkładem głosowym w czterech językach, postacie wykroczą poza swoją wirtualną egzystencję i staną się twoimi namacalnymi towarzyszami, tworząc z tobą nowy rozdział w tej opowieści.

Honkai: Kraina gwiazd Zaplanowane na PC przez pobierz klienta I Epicki sklep z gramiiOS przez sklep z aplikacjamii Androida przez aplikacje Google 26 kwietnia, a później PlayStation 5 i PlayStation 4.

READ  Apple kontynuuje dywersyfikację dostawców przed premierą iPhone’a 14

Obejrzyj ogłoszenie o uruchomieniu poniżej.

Premierowy zwiastun: „Podróż międzygwiezdna”

język angielski

język japoński

koreański

tradycyjne chińskie