2 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hollow Knight: Silksong się spóźnia

Hollow Knight: Silksong się spóźnia

Poczekamy trochę dłużej Hollow Rycerz: Jedwabna Pieśń. lat w tworzeniu kontynuacji serii Pusty Rycerz Miał zostać wydany w ciągu 12 miesięcy od pokazu Xbox w czerwcu 2022 r., Ale przedstawiciel gry powiedział we wtorek wieczorem, że tytuł zostanie pominięty w tym oknie wydania.

Matthew Griffin, który zajmuje się marketingiem i wydawaniem gry, powiedział: Opublikowane na Twitterze. „Jesteśmy podekscytowani tym, jak gra się kształtuje i robi się całkiem duża, więc chcemy poświęcić trochę czasu, aby gra była jak najlepsza. Spodziewaj się więcej szczegółów od nas, gdy zbliżymy się do premiery.”

jedwabna pieśńw którym występuje postać Horneta Pusty Rycerzpierwotnie miał być Pusty Rycerz DLC, ale deweloper Team Cherry ogłosił, że gra będzie „pełnowymiarową kontynuacją”. w 2019 roku. Nintendo zaoferowało kilka Gameplay podczas E3 2019, ale przez kilka lat niewiele słyszeliśmy od programistów Team Cherry. Mamy nowa przyczepa Okno wydania, które teraz zostało zepsute, jest na wystawie Xbox w czerwcu, a we wrześniu Sony ogłosiło, że gra pojawi się na PlayStation.

Istnieje srebrna podszewka, aby opóźnić: to jest teraz jedwabna pieśń Wychodzi później niż planowano, więc nie musisz się martwić, że będzie się przeciskał Królewskie łzy.

READ  Smakowity Steve i James Chen ujawnieni jako komentatorzy Street Fighter 6