18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Apple Weather doświadczyło przerwy w działaniu usługi.  Oto kilka alternatyw

Apple Weather doświadczyło przerwy w działaniu usługi. Oto kilka alternatyw

Użytkownicy iPhone’a próbujący zaplanować, w co się ubrać na pogodę we wtorek, mogą napotkać pewne trudności, jeśli polegają wyłącznie na aplikacji Apple Weather.

Aplikacja Apple Weather tymczasowo przestała działać rano, pokazując tylko nazwę miasta bez żadnych prognoz – najwyraźniej powtórzenie innych awarii w ciągu ostatniego miesiąca.

Luka była szczególnie frustrująca dla użytkowników iPhone’a, którzy wcześniej korzystali z Dark Sky, popularnej aplikacji pogodowej, która została zamknięta i dołączona do aplikacji. Aplikacja Apple Weather które są dostarczane z iPhone’ami.

Apple nie odpowiedziało natychmiast na prośbę o komentarz we wtorek, ale wydawało się, że aplikacja wznowiła pracę do południa. Strona wsparcia firmy powiedziała Aktualizacje stanu systemu że niektórzy użytkownicy „mieli problemy” z aplikacją pogodową od 7 rano do 11:49 i oznaczyli to jako „naprawiony problem”.

Nie trzeba dodawać, że masz inne opcje oprócz telefonu w dłoni lub kieszeni.

Zamiast polegać na aplikacji, która zapewnia prognozy dla wszystkich części świata, znajdź taką, która koncentruje się na miejscu zamieszkania. Wiele lokalnych stacji informacyjnych ma własne aplikacje pogodowe lub aplikacje informacyjne z funkcją pogodową. Lokalni meteorolodzy stojący za tymi aplikacjami prawdopodobnie dobrze znają Twój obszar i mogą zapewnić dokładne prognozy.

Jeśli szukasz prognoz pogody z całego świata, rozważ The Weather Channel lub AccuWeather. Oba wykraczają poza szczegółowe prognozy, zapewniając wgląd w alergeny w obszarach przewidywania.

Jeśli mieszkasz w obszarze, w którym często występują trudne warunki pogodowe i śledzisz burze, miarka radarowa Zawiera szczegółowe radary, które odzwierciedlają intensywność nadchodzącej burzy, a także jej ścieżkę. Te szczegółowe radary są dostępne w jednorazowej cenie 9,99 USD. Aplikacje stron trzecich, takie jak Pogoda na wyspach I podziemna pogodaktóra wnosi swój własny klimat meteorologiczny do swoich abonentów, oferuje również płatne opcje.

READ  Konsola i zestaw słuchawkowy Starfield Xbox są dostępne w wielu sklepach

Pogoda na wyspach, np. Niektóre dostosowania są dozwolone Uzyskaj dostęp do radaru i prognoz temperatury godzina po godzinie. Weather Underground z dumą przybywa do ponad 250 000 stacji meteorologicznych Aby uzyskać super lokalne informacje i łatwy w nawigacji projekt.

Oprócz podstawowych danych pogodowych, jeśli mieszkasz w mieście, w którym jakość powietrza może stanowić problem, IQAir AirVisual | jakość powietrzaktóry jest dostępny zarówno na iOS, jak i android, może informować Cię na bieżąco o wskaźnikach zanieczyszczenia powietrza, z tym, co według twórców jest punktami danych z ponad 10 000 lokalizacji w ponad 100 krajach. Chcesz zobaczyć trójwymiarową mapę zanieczyszczenia świata? Możesz.

klimataplikacja na iOS i Androida, zapewnia aktualizacje jakości powietrza i może przesyłać obrazy radaru pogodowego bezpośrednio do telefonu, wraz z innymi szczegółami pożarów na mapach i wbudowanym modułem śledzenia huraganu.

Wielu meteorologów stacji telewizyjnych regularnie konsultuje się z National Weather Service, więc możesz przejść bezpośrednio do źródła. Oczekiwania dotyczące usług są zwykle dokładne i wiarygodne.

Serwis pogodowy nie ma aplikacji, ale jego strona internetowa jest dostępna na telefony komórkowe. Aby uzyskać szybki dostęp, znajdź lokalne biuro serwisów pogodowych i Dodaj jego stronę internetową do swojego telefonu.

Na iPhonie możesz to zrobić, dotykając przycisku przesyłania u dołu ekranu, wybierając „Dodaj do ekranu głównego” i dotykając „Dodaj”. Utworzy coś w rodzaju aplikacji na ekranie telefonu, ale przekieruje Cię do strony prognozy serwisu pogodowego dla wybranego obszaru. Na urządzeniu z Androidem dodaj stronę internetową, dotykając przycisku menu i dotykając opcji Dodaj do ekranu głównego.

Jeśli szukasz aplikacji pogodowej z podstawami i bez dodatków, rozważ to aplikacja z rzeczywistą pogodą na iPhone’a, iPada i MacBooka. Aplikacja ma minimalistyczny wygląd z czcionką i obrazami, które wyglądają, jakby były narysowane ręcznie.

READ  10 najlepszych gier platformowych, w których nie występuje Mario ani inne postacie Nintendo