22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Holcim zamyka błyskawiczne przejęcia w USA i Polsce

Holcim zamyka błyskawiczne przejęcia w USA i PolsceWysłane przez

Cement światowy,


Holcim sfinalizował przejęcie Utlite Corporation w Coleville w stanie Utah, wiodącego producenta akumulatorów świetlnych. Utelite dołączy do regionu górskiego Holcim, prowadząc działalność w obszarach metropolitalnych Denver, Phoenix i Las Vegas. Założona w 1962 roku, ponad 40 pracowników firmy Utelite obsługuje klientów w całej Ameryce Zachodniej i zachodniej Kanadzie. W tym procesie istnieją udokumentowane i potencjalne rezerwy na ponad 60 lat.

Ponadto Holcim sfinalizował umowę kupna Polcalca w Polsce. Polcalc zatrudnia 78 osób i jest jednym z wiodących w kraju producentów granulowanego węglanu wapnia. Przejęcie stanowi zakończenie działalności hurtowej Holcim w Polsce.

John Janish, dyrektor generalny: „Cieszymy się, że możemy powitać pracowników Utelite i Polcalc i czekamy na ich doświadczenie i możliwości.

Przeczytaj artykuł online: https://www.worldcement.com/the-americas/3092021/holcim-closes-bolt-on-acquisitions-in-the-us-and-poland/

Może Ci się spodobać

Możesz zapytać wielu liderów branży i techników, gdy omawiają kluczowe wyzwania stojące przed przemysłem cementowym na WCT2021 i najnowsze rozwiązania w ofercie. Zarejestruj się za darmo już dziśFirma nadal pozycjonuje swoją pozycję pod względem przyszłego zaangażowania operacyjnego poprzez partnerstwa z sektorem prywatnym, jednostkami samorządu terytorialnego i innymi organizacjami działającymi na rzecz zrównoważonej przyszłości.


READ  Nastroje polskiego hutnictwa pozostają negatywne – analitycy