22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hiszpania pokonała Serbię w półfinale Pucharu ATP i dołączyła do Polski

Hiszpania pokonała Serbię w półfinale Pucharu ATP i dołączyła do Polski

Sydney – Pablo Carreno Pusta Ft Philip Krajinovic Hiszpania awansowała do półfinału Pucharu ATP 6-3, 6-4 Roberto Batista Agut Zwycięstwo na poziomie drużyny nad Serbią to 6-1, 6-4 Dusan Lajovic Następnie drugi w środowych meczach singlowych.

Hiszpania musiała wygrać tylko jeden z trzech ostatnich meczów z Serbią, aby zająć pierwsze miejsce w grupie A i awansować do półfinału z Polską.

Carreno Busta zakończył pracę w 80 minut, odnotowując swoje trzecie zwycięstwo w grze pojedynczej na etapie round-robin.

Jak powiedział Carino Pusta w wywiadzie po meczu: „To najlepszy mecz zespołu.” Jestem blisko 100%. Dziś grałem bardzo dobrze, bardzo agresywnie, bardzo solidnie. Czuję się bardzo dobrze w sądzie, więc idzie dobrze.”

Hiszpania straciła tylko jednego seta na swojej drodze do zwycięstwa nad mistrzami 2020 Chile, Norwegii i Serbii.

Serbia musiała zmieść Hiszpanię, aby awansować, gdy Chile pokonało Norwegię 2:1.

Aleksander Tabillo Ft Wiktor Durasović Set 6-1, 6-7 (5), 6-1 dał Chile prowadzenie na 8. miejscu. Korzeń Kacpara Christian Karin przegrał z Norwegią 6-4, 6-1.

Dabilo i Thomas Barrios Vera wygrali seta deblowego 6:0, 6:4, podczas gdy Chile opuściło Norwegię 2:1 w fazie round-robin 2:1.

Polska, zajmując 9. miejsce, po raz pierwszy awansowała do półfinału Hubert Harrocks Pokonaj Argentynę Diego Swartzman 6-1, 6-4 następuje Kamil MajjrsakWygrane 6-3, 7-6 (3) Federico Delfonis.

W grupie D Polska zakończyła fazę round-robin 3:0, pokonując Gruzję i Grecję.

„Jestem bardzo szczęśliwy z powodu naszego zespołu. Jesteśmy w półfinale i jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia” – powiedział Harrocks. „Mamy wspaniałego ducha zespołowego. Wspieramy się nawzajem. Myślę, że środowisko, które wnosimy, pomaga nam grać lepiej”.

Grecja wygrała swój pierwszy mecz, pokonując ostatnią w tabeli Gruzję 2:0.