29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwiazda „Szpitala ogólnego” Haley Pulos została skazana na 90 dni więzienia za jazdę pod wpływem

Gwiazda „Szpitala ogólnego” Haley Pulos została skazana na 90 dni więzienia za jazdę pod wpływem

„Szpital ogólny” Haley Paulus


Został wtrącony do więzienia na następne 90 dni…

Nie zgłosił sprzeciwu w sprawie DUI


Haley Paulus W tym tygodniu została wtrącona do więzienia za sprawę pod wpływem alkoholu – a sądząc po jej wyglądzie, gdy wchodziła do sądu, można odnieść wrażenie, że wiedziała, co się wydarzy.

Gwiazda „General Hospital” została sfotografowana w poniedziałek przed sądem i z pewnością nie wyglądała na zbyt zadowoloną z tego, co ją czekało. Jak się okazało, Hailey nie zgodziła się na żaden z postawionych jej zarzutów… prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu kalibru .08, powodując obrażenia ciała.

Funkcjonariusze twierdzili wówczas, że w jej samochodzie znaleźli artykuły jadalne i małe butelki tequili oraz że wykazywała wyraźne oznaki nietrzeźwości. Jeszcze przed tym poważnym wypadkiem, w wyniku którego drugi kierowca trafił do szpitala, policja twierdziła, że ​​brała ona udział w wcześniejszym potrąceniu i ucieczce z miejsca zdarzenia.

Powiedziano nam, że Haley przebywa w areszcie przez 90 dni, a następnie zostanie umieszczony w zawieszeniu na 5 lat i będzie musiał odpracować 200 godzin prac społecznych. Jej prawo jazdy również zostanie zawieszone na rok.

Tymczasem… Hailey będzie przebywać w więzieniu hrabstwa Los Angeles – i wydawało się, że uświadomiła sobie swój los kilka tygodni temu… kiedy sfotografowano ją płaczącą i przytulającą kobietę. codzienna poczta W poniedziałek ujawniono historię zatrzymania Haley.

Zapamiętacie… cała sprawa ma swoje źródło w incydencie, który miał miejsce w kwietniu 2023 r. – kiedy Hailey była na pierwszym miejscu Aresztowany Po tym, jak policjanci stwierdzili, że jechała niewłaściwą stroną autostrady i zderzyła się czołowo z innym samochodem. Pojawiły się zdjęcia następstw wydarzeń i wyglądały złowrogo.

Zgodnie z warunkami ugody prokuratorzy zgodzili się zrezygnować z dwóch pozostałych Zarzuty, jakie usłyszała -Przestępstwo DUI powodujące obrażenia ciała i wykroczenie, uderzenie i ucieczka.

Skontaktowaliśmy się z zespołem Haley w celu uzyskania komentarza… jak dotąd nie otrzymaliśmy odpowiedzi.READ  Nadchodzi film oparty na Streets of Rage