22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

God of War Ragnarok otrzyma nową grę Plus w 2023 roku

Sony Santa Monica ogłosiło, że tryb New Game Plus pojawi się w God of War Ragnarok wiosną 2023 roku.

„Wiemy, że wielu z was o to prosiło, dlatego cieszymy się, że możemy potwierdzić, że Nowa Gra Plus pojawi się w #GodofWarRagnarok wiosną 2023 roku” – ujawniło oficjalne konto Sony Santa Monica na Twitterze. Więcej szczegółów podamy, gdy tylko data premiery się zbliży!

God of War (2018) dodał tryb New Game Plus kilka miesięcy po premierze. Tam gracze mogli nosić ze sobą ekwipunek i nabyte umiejętności. Gracze mogli również tworzyć nowe zestawy zbroi dla Kratosa i Atreusa, a także zmieniać zaklęcia w magię. Nowy tryb Game Plus zmienił także wzorce ataków Walkirii i wprowadził Timed Realm Tears.

Chociaż nie podano jeszcze żadnych szczegółów na temat trybu New Game Plus God of War Ragnarok, prawdopodobnie będzie on podobny do tego, co zostało zaimplementowane w pierwszej grze, na przykład noszenie sprzętu i zmiana wzorców ataków Berserkerów, tak jak w przypadku Walkirii.

W recenzji IGN God of War Ragnarok napisaliśmy: „Zniewalający widok i jeszcze bardziej ekscytująca scena do przejęcia kontroli. God of War Ragnarok łączy akcję i przygodę, tworząc niezapomnianą nową nordycką epopeję”.

George Yang jest niezależnym pisarzem dla IGN. Pisze o branży od 2019 roku i współpracował z innymi publikacjami, takimi jak Insider, Kotaku, NPR i Variety.

Kiedy nie pisze o grach wideo, George gra w gry wideo. co za niespodzianka! Możesz śledzić go na Twitterze @Yinyangfooey

READ  Nowa gra z Myszką Miki od Nintendo Switch wygląda jak kreskówka