3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwiazdy „Ted Lasso” Jason Sudeikis i Hannah Waddingham opowiadają o swoim duecie „Shallow” na imprezie charytatywnej

Gwiazdy „Ted Lasso” Jason Sudeikis i Hannah Waddingham opowiadają o swoim duecie „Shallow” na imprezie charytatywnejCNN

Gwiazdy „Ted Lasso” Jason Sudeikis i Hannah Waddingham ponownie spotkali się w weekend w szczytnym celu.

Pojawili się Sudeikis i Waddingham ThunderGong! 2023 Impreza charytatywna w Kansas City, podczas której wykonali imponujący duet z piosenką „Shallow”, pierwotnie wykonywaną przez Bradleya Coopera i Lady Gagę w przebojowym filmie „A Star is Born” z 2018 roku.

W Sekcja Z występu opublikowanego na YouTube do Sudeikisa początkowo dołączył na scenie jego były kolega z obsady „SNL”, Will Forte.

„Nie ma nikogo, z kim wolałbym zaśpiewać tę piosenkę” – Sudeikis powiedział Forte, który stał obok gwiazdy „We’re the Millers”, gdy śpiewał zwrotkę Coopera.

Kiedy Forte zaczął śpiewać zwrotkę Lady Gagi, Waddingham wszedł na scenę i przejął kontrolę, zakłócając występ i uderzając we wszystkie nuty.

Waddingham jest najbardziej znana z roli Rebeki Wilton w filmie „Ted Lasso”, ale jest także znaną piosenkarką i aktorką teatralną. Zdobywczyni nagrody Emmy pochwaliła się nawet swoim talentem muzycznym podczas świątecznego odcinka drugiego sezonu „Ted Lasso”. Została wybrana do poprowadzenia specjalnego muzycznego programu „Hannah Waddingham: Home For Christmas” w AppleTV+ jeszcze w tym miesiącu.

Waddingham i Sudeikis grali naprzeciwko siebie przez trzy sezony w „Ted Lasso”, poprawiającym nastrój serialu o amerykańskim trenerze piłki nożnej próbującym zarządzać brytyjskim klubem piłkarskim w Londynie. Finał serialu wyemitowano w maju.

ThunderGong! Jest to coroczna impreza charytatywna organizowana przez Sudeikisa w jego rodzinnym mieście Kansas City i finansowana na rzecz fundacji Steps of Faith, która zapewnia opiekę protetyczną osobom po amputacji.

READ  Dionne Warwick, Billy Crystal i Queen Latifah na gali z wyróżnieniem Kennedy Center