24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„The Fall Guy” przenosi się na maj 2024 r. w stosunku do poprzedniego terminu przypadającego na „Deadpool 3” – ostateczny termin

„The Fall Guy” przenosi się na maj 2024 r. w stosunku do poprzedniego terminu przypadającego na „Deadpool 3” – ostateczny termin

Universal Pictures opóźnia premierę filmu Kozioł ofiarny W rolach głównych Ryan Gosling i Emily Blunt. Pierwotnie premiera tej komedii akcji miała nastąpić 1 marca 2024 r., a teraz będzie miała premierę w piątek 3 maja 2024 r.

Ten krok utrzyma film na miejscu Deadpool 3 Poprzedni slot, który niedawno ogłosił Marvel, został przesunięty na 26 lipca przyszłego roku.

Kozioł ofiarny Film opowiada historię Colta Sieversa granego przez Goslinga, kaskadera, który rok temu odszedł z firmy, aby skupić się na swoim zdrowiu fizycznym i psychicznym, i zostaje powołany z powrotem do służby, gdy reżyseruje go gwiazda wysokobudżetowego filmu studyjnego. Zniknięcie byłej Jodi Moreno (Blunt).

Film oparty jest na serialu ABC z lat 80. stworzonym przez Glena A. Larsona, z Lee Majorsem w roli Colta Seaversa. Kozioł ofiarny Program emitowany był przez pięć sezonów w Alphabet Network i wyprodukowano ponad 100 odcinków.

W filmie występują także Aaron Taylor-Johnson, Winston Duke i Stephanie Tso. David Leitch reżyseruje film na podstawie scenariusza Drew Pearce’a. Kelly McCormick i Leitch zajmują się produkcją dla swojej firmy 87North, a Gosling i Joemon Cassady zajmują się także produkcją dla Entertainment 360.

Producentami filmu są Drew Pearce, Geoff Shevitz z Entertainment 360 i twórca oryginalnego serialu telewizyjnego Fall Guy, Glenn A. Larson.

Obejrzyj zwiastun Kozioł ofiarny Na nagraniu zamieszczonym poniżej.

READ  Streamuj teraz - Billboard