19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwiazda „Piątego Generała” miała 27 lat

Gwiazda „Piątego Generała” miała 27 lat

Piąty gen Gwiazda Chance Perdomo zginęła w wyniku wypadku motocyklowego. Władze poinformowały, że w zdarzeniu nie brały udziału żadne inne osoby. Miał 27 lat.

Notatka w imieniu rodziny i przedstawicieli Perdomo brzmiała: „Jego pasja do sztuki i nienasycony apetyt na życie odczuwali wszyscy, którzy go znali, a jego ciepło pozostanie w tych, których kochał najbardziej. Prosimy, abyście uszanowali wolę rodziny o prywatność, opłakując stratę ukochanego syna i brata.”

Ostatnio Perdomo wystąpił w programach Prime Video Piąty gen W roli Andre Andersona, popularnego ucznia i najlepszego przyjaciela Luke'a, posiadającego zdolności manipulacji magnetycznej. Pracował u boku Jaz Sinclair, Liz Broadway, Maddy Phillips i London Thor przy serialu o superbohaterach, będącym częścią serii filmów o superbohaterach. Chłopcy. Produkcja drugiego sezonu zostanie przełożona ze względu na tragedię.

„Nie możemy tego do końca pojąć. Dla tych z nas, którzy go znali i pracowali z nim, Chance był zawsze czarujący i uśmiechnięty, miał entuzjastyczną siłę natury, niesamowicie utalentowanego wykonawcę, a przede wszystkim po prostu bardzo miła i urocza osoba. Nawet pisanie o nim w formie Przeszłość jest bez znaczenia. Bardzo nam przykro z powodu rodziny Chance i jesteśmy zasmuceni stratą naszego przyjaciela i kolegi. „Uściskaj dziś wieczorem swoich bliskich” – producent programu udostępnił w oświadczeniu.

Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television dodały: „Cała rodzina pokolenia V jest zdruzgotana nagłą śmiercią Chance’a Perdomo. Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television wyrażają nasze szczere myśli i wsparcie rodzinie Chance’a oraz wszystkim, którzy go kochali w tym trudnym czasie .”

Przed jego czasem piąty generał, Główną rolę w filmie Roberto Aguirre-Sacasa zagrał Ambrose Spellman Mrożące krew w żyłach przygody Sabriny Przeciwko Kiernanowi Shipce, Rossowi Lynchowi i Michelle Gomez, żeby wymienić tylko kilku.

Perdomo był afro-latynoskim aktorem urodzonym w Los Angeles, ale wychowanym w Southampton w Anglii. Po ukończeniu studiów chciał studiować prawo, ale zamiast tego skupił się na aktorstwie. Jego kariera rozpoczęła się, gdy pracował w National Youth Theatre w Londynie.

READ  Hołd „NCIS” złożony Davidowi McCallumowi ujawnia wygląd Michaela Weatherly’ego