3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwiazda „Gry o tron” Kit Harington szczegółowo opisuje „blizny psychiczne” i mówi, że „bał się wszystkiego”

Gwiazda „Gry o tron” Kit Harington szczegółowo opisuje „blizny psychiczne” i mówi, że „bał się wszystkiego”

gra o tronStar Kit Harington niedawno omówiła „blizny psychiczne” i wpływ sławy na jego życie.

37 lat aktor Ze szczegółami, jak stał się od niego zależny Alkohol Występując w przebojowym serialu HBO. Harington podzielił się szczegółami w nadchodzącym odcinku podcastu „The Hidden 20%”.

„Ludzie będą mnie traktować jak bohatera. Ale nigdy w życiu się tak nie czułem. I to [led me to] „Miałem pewne psychologiczne blizny” – powiedział o czasie, gdy grał Jona Snowa w „Grze o tron” w latach 2011–2019.

Ponieważ fani oczekiwali, że będzie podobny do postaci, którą grał, Haringtona Powiedział Próbował „tworzyć obraz absolutnego wyrafinowania i spokoju w tym, co robię, ale naprawdę bałem się tego wszystkiego”.

„To bardzo niebezpieczne, ponieważ oprócz tych miłych rzeczy, które ludzie mówią, można znaleźć także te wszystkie miłe rzeczy” – dodał.

Harrington powiedział, że zaraz po zakończeniu programu rozpoczął leczenie z powodu uzależnienia od alkoholu, po czym zdiagnozowano u niego zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD). Czas dostawy.

„Zdałem sobie sprawę, że od tego zależy moje życie” – powiedział gospodarzowi podcastu Benowi Bransonowi. „Na szczęście było to właściwe miejsce we właściwym czasie. Tam mogłem ułożyć sobie nowe życie”.

Harrington powiedział, że jego pierwsza rehabilitacja była niewystarczająca. On wytłumaczyć Że „poszedł pijany na odwyk, obudził się tam i powiedział: «Pieprzyć to, a nie was w kręgu». Nie, dziękuję.'”

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ DAILY WIRE

Jego kolejne doświadczenia w ośrodku terapeutycznym były lepsze, ponieważ zdiagnozowano u niego ADHD. „Bardzo szybko odpuściłem i powiedziałem: «Spróbuję sam sobie z tym poradzić», co po około czterech latach nie zadziałało” – dodał Harrington.

Aktor spędza teraz większość czasu z rodziną, w tym z byłą gwiazdą Gry o Tron Rose Leslie, którą poślubił w 2018 roku, oraz dwójką małych dzieci.

READ  Kanon Gwiezdnych Wojen wreszcie ustalił zakończenie filmu Skywalker

„Moja głowa chce zająć się wszystkim innym w pokoju na raz” – powiedział o czasie spędzonym z rodziną, mówiąc, że chociaż jest „trzeźwy i obecny” w domu, czasami odczuwa „niepokój” podczas zabawy z dziećmi.