22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

GRL Prologues wchodzi do Polski w Bośni

Global Reach Logistics Projects wynajęło 11 680 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w Parku Bosnas.

GRL jest partnerem e-commerce 3PL, który zapewnia kompleksową, zintegrowaną sieć dystrybucji i usługi kompletacji dla sprzedawców internetowych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Europie. Polski konsultant Oxy Immo oraz czeska agencja 108, sieć IRELS (International Real Estate Logistics Solutions) reprezentują firmę w tego typu transakcjach w obu krajach, świadcząc usługi wsparcia dla firm w tej dziedzinie.

Wejście Global Reach Logistics do Polski jest wynikiem udanej współpracy międzynarodowej firmy IRELS oraz naszej lokalnej współpracy z czeską firmą 108 Agency. Klient szuka dużej, dobrze skomunikowanej powierzchni logistycznej, najlepiej dostępnej od zaraz lub w budowanych magazynach, ale wkrótce dostarczona. W wyniku analizy i przedstawienia kilku opcji ekspansji na polskim rynku, Global Reach Logistics Prologues zdecydowało się przyjąć Park Bosna i zająć 100 powierzchni w jednym z dostępnych budynków.
Piotr Roszkowski, Zastępca Dyrektora Przemysłu i Logistyki w Oxy Immo

Prologis Park Bosnas składa się z czterech budynków z ponad 43 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej. Znajduje się 16 km na zachód od centrum miasta Bosnok, w pobliżu drogi krajowej nr 92 i drogi ekspresowej S11.

READ  Białoruś: Siły przeprowadzają ćwiczenia z myśliwcami Wagnera w pobliżu granicy z Polską