5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracze Pokemon Go w końcu odkryli ukryte znaczenie szczegółów siłowni

Gracze Pokemon Go w końcu odkryli ukryte znaczenie szczegółów siłowni

Scotta Bairda

Niektórzy gracze Pokemon Go poznają znaczenie subtelnych zmian w wyglądzie Siłowni Pokemon, które zamieszkują cały świat.

W głównych grach wideo Pokemon każda siłownia jest chroniona przez jednego lidera siłowni, który zwykle faworyzuje jeden typ. Dzięki temu gracze mogą łatwo nauczyć się bronić każdej siłowni, przeszukując przewodniki online i mogą przygotować strategię przeciwną w oparciu o preferencje dotyczące typu przywódcy.

W Pokemon Go siłownie wyglądają zupełnie inaczej, gdyż pilnują ich Pokemony należące do zwykłych graczy. Każdy gracz strzeże swojej własnej siłowni Pokemon w imieniu drużyny, którą wybrał na początku gry, a bitwy toczą w imię promocji Team Instinct, Team Mystic lub Team Valor.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Kolor siłowni Pokemon odzwierciedla jej obecnego właściciela, z niebieskimi siłowniami dla Team Mystic, czerwonymi siłowniami dla Team Valor, żółtymi siłowniami dla Team Instinct i szarymi siłowniami dla nieodebranych siłowni. Niektórzy fani właśnie odkrywają dodatkową różnicę w wyglądzie siłowni.

Niantic

Kolor Siłowni Pokemon w Pokemon Go równa się ich trudności

Użytkownik włączony Pokemony na Reddicie Stworzyliśmy wątek z pytaniem naszych kolegów, jaki wzrost mają odzwierciedlać różne siłownie Pokemonów. Okazuje się, że nie jest to przypadkowa wada projektowa, gdyż wielkość sali odzwierciedla jej zawartość.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„To jest reprezentacja całkowitej liczby CP wszystkich Pokémonów powyżej pewnego progu. „Nie jestem pewien, jaka jest dokładna liczba, ale kilka tysięcy” – stwierdził jeden z użytkowników, podczas gdy inny wyjaśnił – „8 tysięcy dla sali gimnastycznej w wieży pokazanej na zdjęcie. 4K dla średnich rozmiarów.

Jednym z powodów, dla których gracze nie zauważyli tego wyboru projektu w przeszłości, są błędy. Siłownie w Pokemon Go są znane z usterek, a stworzenia zmieniają się, więc nie zawsze pojawiają się poprawnie w świecie.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Rozmiar siłowni Pokemon Go to świetny wizualny skrót określający, jak silna jest jej obrona. Jeśli gracz jest całkiem nowy w Pokemon Go, powinien trzymać się z daleka od większych siłowni, ponieważ prawdopodobnie nie będzie miał drużyny, która wpłynie na jego obronę.

To zabawne, jak fani mogą grać w Pokemon Go latami i przegapiać takie szczegóły, zwłaszcza w przypadku gry, która na co dzień wymaga tak dużego zaangażowania. Z drugiej strony to nie jest tak, że Pokemon Go wyświetla nad wszystkim duże banery z samouczkami i łatwo jest zignorować drobne wizualne dziwactwa, gdy jedyne, na czym Ci zależy, to podbicie siłowni.

Artykuł kontynuowany po reklamie