3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracze Palworld udostępniają kompilacje „niezbędnych” podstawowych funkcji.

Gracze Palworld udostępniają kompilacje „niezbędnych” podstawowych funkcji.

Rory'ego Teala

Jeden z graczy uznał, że ta niezbędna funkcja jest najlepsza, jeśli chodzi o maksymalne wykorzystanie wrażeń z gry Palworld, Używanie gigantycznej rampy, aby wystrzelić z bazy.

Graczy przyciąga hitowy Palworld od Pocket Pair przede wszystkim ze względu na niesamowite wrażenia z polowania na potwory, jakie oferuje.

Jednakże jest to nadal gra o przetrwaniu, więc zasady są niezbędne, aby chronić Cię przed okropnościami nocy. Palworld oferuje różnorodne opcje dostosowywania i różne funkcje, dzięki czemu gracze mogą zbudować stylowe podstawy, aby poczuć się jak w domu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

the Na świecie Społeczność zebrała się w dyskusji, aby omówić funkcje, które uznała za niezbędne, w tym jedną osobę, której udało się zbudować gigantyczną rampę.

Gracz Palworld twierdzi, że podstawowe rampy wyjściowe są „niezbędne”

W poście udostępnionym na Media społecznościowejeden z graczy namawiał społeczność Palworld do wbudowania rampy wyjściowej do swojej bazy.

„Zbuduj rampy wyjściowe dla swoich baz” – powiedziała osoba, załączając film przedstawiający, jak zjeżdżają po rampie, aby opuścić bazę z niewiarygodną prędkością.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Film zaintrygował niektórych graczy, którzy od razu chcieli wiedzieć, w jaki sposób mogliby skopiować ruch i podstawową konfigurację.

„Nie mam pojęcia, jak obsługiwać przycisk, który naciskasz? Nie umiem nawet kucać” – powiedziała jedna z osób. „Jak rozwiązujecie problem wsparcia? Zwykle nad urwiskiem można zbudować nie więcej niż jedną klatkę schodową.

Oryginalny plakat podzielił się tajemnicą budowy rampy z resztą zdezorientowanej i zdezorientowanej społeczności Palworld.

„Musiałem zacząć od schodów na fundamencie, a następnie wspinając się po klifie wykorzystać płytki ścienne/sufitowe jako podporę” – powiedział gracz.

Fani Palworld z pewnością wpadną na więcej fajnych, kreatywnych pomysłów na podstawowe funkcje, gdy zdobędą więcej doświadczenia w świecie polowań na potwory, więc pamiętaj o śledzeniu naszej strony Palworld, aby uzyskać więcej takich wiadomości.