1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracz Baldur's Gate 3 staje się „nie do trafienia” dzięki absurdalnie wysokiej klasie pancerza

Gracz Baldur's Gate 3 staje się „nie do trafienia” dzięki absurdalnie wysokiej klasie pancerza

Noela Corbetta

Gracz Baldur's Gate 3 sprawił, że jego postać była prawie niemożliwa do trafienia dzięki swojej budowie i imponującej klasie pancerza wynoszącej 31.

Jedną rzeczą, która sprawia, że ​​gracze wracają do Baldur's Gate 3 przez setki godzin, są nieograniczone możliwości budowania postaci.

Od mnichów, którzy mogą zadać setki obrażeń na turę, po nadanie drużynie postaci ojcowskiej, która utrzyma wszystkich w ryzach – możliwości są nieograniczone, niezależnie od tego, czy jesteś minimalistą, czy skupiasz się na odgrywaniu ról.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Teraz gracz Baldur's Gate 3 udostępnił swój trudny do trafienia awatar, który ma imponującą klasę pancerza wynoszącą 31.

Gracz Baldur's Gate 3 buduje awatara z KP 31

Użytkownik Reddita Udostępnij Yerfax Zrzut ekranu przedstawiający ich postać na subreddicie BaldursGate3 w poście zatytułowanym „Stałem się nie do trafienia”.

Chociaż ich postać może nadal otrzymywać obrażenia od trafień krytycznych i może być podatna na rzuty obronne w zależności od swoich statystyk, przy KP wynoszącym 31, większość ataków wręcz i zaklęć prawie na pewno spudłuje.

Podpisanie ww dexerto Za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Plus zrzut ekranu pokazujący, skąd pochodzi cała dodatkowa klimatyzacja, Plakat udostępniony Specyficzna zbroja i zbroja, którą wyposażyli.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Ta kompilacja wykorzystuje Pancerz Zwinności, bardzo rzadką zbroję, którą można kupić w Rozdziale 3. Cechą szczególną tej średniej zbroi jest to, że w przeciwieństwie do większości innych zbroi, nie ogranicza ona premii za Zręczność do +2, umożliwiając temu graczowi jej użycie . Pełne +5.

Jeśli chodzi o zbroję, można ją zdobyć z Domu Nadziei i nie wiąże się ona z żadnymi innymi nagrodami.

Chociaż większość graczy może zdecydować się na podzielenie tych przedmiotów wzmacniających AC pomiędzy członków swojej drużyny, aby dać każdemu dużą szansę na odparcie ataków, ustawienie tak, aby tylko jedna postać została trafiona, ma swoje zalety – szczególnie jeśli ta postać będzie w środkowej fazie gry. akt.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jeśli Ci się to spodobało, koniecznie zapoznaj się z resztą naszych relacji z Baldur's Gate 3, w tym najnowszymi wiadomościami, przewodnikami i nie tylko.