23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gospodarz SNL Dakota Johnson przyćmiewa Trumpa okrzykami Taylor Swift

Gospodarz SNL Dakota Johnson przyćmiewa Trumpa okrzykami Taylor Swift

Minęło prawie dziesięć lat, odkąd Dakota Johnson po raz pierwszy była gospodarzem SNL Na początku 2015 roku i jak świat zmienił się od tego czasu.

W swoim monologu otwierającym jako gospodarz po raz drugi w ten weekend: Pani Web Gwiazda podzieliła się niektórymi z najbardziej żywych wspomnień z początków życia SNL Idź naokoło.

Gospodarz Johnson innym razem Sobotnia noc na żywo Miało to miejsce 28 lutego 2015 roku, wkrótce po premierze filmu 50 twarzy Greya Nie minęło wiele czasu od tego wielkiego SNL Świętujemy czterdziestą rocznicę. „Właściwie byłem na widowni podczas tego wydarzenia specjalnego” – wyjaśnił Johnson, robiąc nawet zdjęcie z gwiazdami z wydarzenia.

„Spójrzcie na tę grupę ludzi: Sarah Palin, George Lucas, Steven Spielberg i spójrzcie, kto siedzi tuż za mną” – powiedziała, podchodząc do uśmiechniętego Donalda Trumpa – prawie dwa lata przed jego zwycięstwem w wyborach prezydenckich w 2016 roku.

„To szaleństwo stać tak blisko kogoś, kto będzie najpotężniejszą osobą w Ameryce” – dodała Johnson, gdy kamera wykonała obrót, by pokazać, kto siedzi kilka cali przed nią: Taylor Swift.

Choć było jasne, że Johnson kontrolował cały monolog, nie powstrzymało to Justina Timberlake’a – słynnego członka… „SNL”Słynny klub Five-Timers – który rozbija scenę, gdy ogłasza byłego chłopca gościem muzycznym.

„Justin, co tu robisz? Zgubiłeś się?” Johnson domagał się informacji. Timberlake przyznał, że usłyszał, jak wspomniano jego nazwisko, i pomyślał, że to sygnał do wyjścia. Aktorka przypomniała Timberlake’owi, że jest tylko „muzycznym gościem” – i subtelnie wyszydziła jego ostatnia próba „powrotu” w muzyce pop.

Jednak Timberlake nalegał i powiedział jej, że „jeśli chcesz, żebym wystąpił w szkicach, już mnie masz”. Następnie gestykulował rękami „pięć razy”. „No cóż, to było 10 lat temu” – odpowiedział Johnson.

READ  Amerykański senator przesłuchuje Ticketmaster po skargach dotyczących sprzedaży Taylor Swift

Timberlake nie miał jednak zamiaru poddać się bez walki i nawet przyniósł ze sobą wsparcie: tego pierwszego SNL „Złamana noga” – powiedział gwiazdor Jimmy Fallon, który dołączył do Timberlake'a i Johnsona na scenie w pełnych strojach Barry'ego Gibba, aby życzyć gospodarzowi wszystkiego najlepszego.

Ale kostium Fallon nie poszedł na marne: wkrótce po zakończeniu monologu on i Timberlake odegrali go ponownie Talk show Barry'ego Gibba, powtarzający się szkic, który wspólnie robili przy wielu okazjach. Przez te kilka chwil Johnson był tylko gościem, podczas gdy dwaj weterani byli SNL Wykonawcy zajęli centralne miejsce.