16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Giganci sprzedają Rossa Striplinga firmie Athletics za pracownika użyteczności publicznej Jonaha Coxa – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Giganci sprzedają Rossa Striplinga firmie Athletics za pracownika użyteczności publicznej Jonaha Coxa – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

W piątek drużyny Giants i Athletics sfinalizowały rzadką transakcję pomiędzy franczyzami Bay Area.

Obie drużyny ogłosiły, że San Francisco sprzedało weterana miotacza Rossa Striplinga oraz świadczenia pieniężne firmie Oakland w zamian za bramkarza/zapolowego Jonaha Coxa.

Stripling miał problemy w swoim pierwszym sezonie w Giants po podpisaniu dwuletniego kontraktu o wartości 25 milionów dolarów z San Francisco w zeszłym sezonie, notując rekord 0-5 z ERA na poziomie 5,35 i 70 strikeoutów do 16 spacerów w 89 rundach, przeskakując pomiędzy rotacją początkową i zagroda.

Po podpisaniu drugiego i ostatniego roku kontraktu Stripling ma zarobić 12,5 miliona dolarów w 2024 roku. Andrew Baggarley z The Athletic poinformował po zawarciu umowy, że San Francisco zapłaci 3,25 miliona dolarów z pensji Striplinga w ramach umowy.

22-letni Cox, wybrany w szóstej rundzie draftu w 2023 r. przez Orala Robertsa, grał na środkowym obrońcy, lewym skrzydle i na pozycji rozgrywającego w niższych ligach, uderzając 0,287/0,366/0,403 po dwóch home runach, 15 RBI i 15 RBI 20 skradzionych baz. Nowicjusze i partnerzy Single-A w 2023 r.

Stripling ciężko pracował poza sezonem, przygotowując się do sezonu 2024, wprowadzając do swojego zestawu nową ofertę, którą nazywa „Deathball”, i którą zadebiutuje w kolorze zielono-złotym.

34-latek dołączy do byłego kolegi z drużyny Giants i weterana lewego obrońcy Alexa Wooda w Oakland, z którym w piątek oficjalnie podpisał roczny kontrakt.

READ  Lionel Messi daje MLS pierwszy przedsmak wagi swojej supergwiazdy