28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4 dostają pierwszą aktualizację po One UI 6.1

Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4 dostają pierwszą aktualizację po One UI 6.1

W ubiegły weekend Samsung rozpoczął niespodziewane wdrożenie aktualizacji One UI 6.1 dla swoich flagowych smartfonów Galaxy S i Galaxy Z wprowadzonych na rynek w latach 2021 i 2022. Dziś firma udostępnia już pierwszą aktualizację po One UI 6.1 dla części z tych telefonów. Telefony.

Firma Samsung wydała nowe aktualizacje dla Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4. Są to aktualizacje Dostępne w KoreiTo jedyny rynek, na którym od 9 maja dostępna jest aktualizacja One UI 6.1 dla tych urządzeń.

Historia ma ciąg dalszy po nagraniu wideo

Według dziennika zmian aktualizacje te poprawiają ogólną stabilność oprogramowania, a firma Samsung nie podaje żadnych dalszych szczegółów. Dla tych, którzy zainstalowali One UI 6.1 i napotkali pewne problemy, jedynym sposobem, aby mieć pewność, że te problemy zostały rozwiązane, jest zainstalowanie nowej aktualizacji.

Właściciele urządzeń Fold 4 i Flip 4 mogą sprawdzić najnowsze zaktualizowane numery wersji Sport F936NKSU2FXE3 I F721NKSU2FXE3– Otwierając aplikację Ustawienia na swoim telefonie i przechodząc do aktualizacja systemu Menu, wybór Ściągnij i zainstaluj.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze aktualizacji One UI 6.1, zachowaj środki ostrożności

Jeżeli nie masz jeszcze zainstalowanego na swoim telefonie One UI 6.1, koniecznie przeczytaj nasze wskazówki dotyczące kroków, które powinieneś podjąć, aby nie stracić żadnych danych. Właściciele Galaxy S22 doświadczają problemów z uruchamianiem i odblokowywaniem, gdy One UI 6.1 wstrzymuje aktualizację, dlatego najlepiej zachować środki ostrożności niezależnie od używanego urządzenia.

READ  Przebojowa gra, która zostaje odświeżona jako świetna gra z otwartym światem