25 kwietnia, 2024

Foxcraft Football zwyciężył w Polsce, aby uniknąć porażki

Jesse Drew rzucił się na 229 jardów i 11 przyłożeń, prowadząc niepokonaną Foxcraft Academy do zwycięstwa 41-6 nad Polską na Oaks Field w Dover-Fox Kraft.

Kucyk, teraz 6-0, zmierzy się z Winthrop-Monmouth-Hall-Dale w bitwie o niepokonane pierwsze punkty Croptree w klasie D w następny weekend.

Prawdziwy strzelony w 17. i 53. jardach w pierwszej kwarcie, pomógł Foxcraftowi uzyskać przewagę 28-0 do przerwy w Polsce, a następnie dodał wynik 6 jardów w czwartym okresie.

Trurie pokonywał średnio około 21 jardów na noc, podczas gdy kolega z drużyny Cage Futrey dodał 93 jardy w siedmiu próbach, podczas gdy Foxcroft średnio 351 jardów w 29 próbach lub 12 jardów na pośpiech.

Pony rozgrywający Austin CV skończył 7 na 129 jardów i 15 podań na trzy przyłożenia. Połączył siły z Gideonem Topolskim, który strzelił 18 i 6 jardów w drugiej kwarcie, a następnie pokonał Keaton Crocker z 40-jardowym podaniem przyziemienia w trzeciej kwarcie.

Kemsley zdobył 5 z 6 dodatkowych punktów dla Masters Fox Kraft. Jackson Smith, Jayton Richard i Anthony Smith byli w pięciu uchwytach każdy dla Foxcraft, ograniczając 1-3 Polska do 167 jardów.

Windrop-Monmouth-Hall-Tale (4:0) miał gościć Freeport w piątek wieczorem, ale mecz został przełożony na poniedziałek z powodu wypadku samochodowego na Maxwell Field w Windrop.

READ  Rosyjski gaz i unijne prawo są na porządku dziennym, gdy Scholz odwiedza Polskę