3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Firma Apple wydała zaktualizowaną wersję systemu iOS 17.0.2, aby naprawić błąd przesyłania danych

Firma Apple wydała zaktualizowaną wersję systemu iOS 17.0.2, aby naprawić błąd przesyłania danych

W zeszłym tygodniu Apple musiał szybko udostępnić aktualizację oprogramowania dla modeli iPhone’a 15, ponieważ użytkownicy napotykali problemy podczas przesyłania danych z jednego iPhone’a na drugi. Podczas gdy większość użytkowników otrzymała aktualizację do iOS 17.0.1 w zeszły czwartek, użytkownicy iPhone’a 15 otrzymali iOS 17.0.2. Dzisiaj Apple udostępnia zaktualizowaną wersję systemu iOS 17.0.2 – tym razem dla wszystkich kompatybilnych modeli iPhone’a.

Zaktualizowana wersja iOS 17.0.2 jest już dostępna

Chociaż oryginalna wersja systemu iOS 17.0.2 to 21A350, dzisiejszy numer kompilacji to 21A351. Informacje o wersji są takie same jak poprzednio i zauważają, że aktualizacja rozwiązuje problem, który może „uniemożliwiać przesyłanie danych bezpośrednio z innego iPhone’a podczas konfiguracji”.

Najprawdopodobniej niektórzy użytkownicy nadal napotykają problemy podczas przesyłania danych ze starego iPhone’a na nowy iPhone 15, więc może to jest powód, dla którego Apple przywraca iOS 17.0.2 ze zaktualizowaną wersją. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nowa wersja iOS 17.0.2 jest dostępna dla wszystkich modeli iPhone’a kompatybilnych z iOS 17, a nie tylko modeli iPhone’a 15.

Gdy iPhone 15 trafił do pierwszych klientów, część użytkowników zauważyła, że ​​urządzenie przykleiło się do logo Apple po próbie przywrócenia kopii zapasowej ze starszego iPhone’a. Stało się tak, gdy użytkownicy pominęli podczas instalacji aktualizację iOS 17.0.2, która była wymagana w celu naprawienia błędów związanych z przesyłaniem danych.

Tymczasem Apple wypuściło dziś także system watchOS 10.0.2 dla użytkowników Apple Watch. W uwagach do wydania stwierdza się, że dzisiejsza aktualizacja zawiera „poprawki błędów i Ważne aktualizacje zabezpieczeń„.

Aby zaktualizować iPhone’a do iOS 17.0.2, otwórz aplikację Ustawienia, dotknij Ogólne i wybierz Aktualizacja oprogramowania. Jeśli chodzi o Apple Watch, aktualizacja jest dostępna za pośrednictwem aplikacji Watch na sparowanym iPhonie.

Przeczytaj także