3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani sądzą, że odkryli pełną nazwę gry Indiana Jones studia MachineGames

Fani sądzą, że odkryli pełną nazwę gry Indiana Jones studia MachineGames

To ekscytujący początek roku dla fanów Indiany Jonesa, ponieważ według samej konsoli Xbox w końcu w przyszłym tygodniu w Xbox Developer Direct będziemy mogli wreszcie przyjrzeć się nadchodzącej grze MachineGames o Indiana Jones. Ale tydzień wcześniej doświadczony fan mógł już zauważyć tytuł gry, zanim Xbox był gotowy go ujawnić. On ona Może Nazywają się po prostu Indiana Jones i Wielki Krąg.

Użytkownik Twittera/X @Kurakasis podzielił się dzisiaj swoimi odkryciami w mediach społecznościowych, zauważając, że wydaje się, że od wczoraj Lucasfilm zarejestrował wiele nazw domen reprezentujących odmiany tego tytułu. Obejmują one https://indianajonesandthegreatcirclegame.com, https://indianajonesandthegreatcircle.com, I szereg innych.

Obszary te dobrze wpisują się w markę Lucasfilm W Europie wprowadzony dwa lata temu Na przykład „The Great Circle”, który wydaje się być szczególnie powiązany z grami wideo. Warto zauważyć, że Lucasfilm wydaje się mieć w głowie kręgi związane z tą datą w 2022 r., ponieważ tego dnia firma zarejestrowała również znaki towarowe The Galactic Circle i Circle of Resistance. na czas, Wiele stron fanowskich Spekulował, że te znaki towarowe dotyczą czegoś związanego z Gwiezdnymi Wojnami, biorąc pod uwagę słowa „Galactic” i „Resistance”. Jednakże IGN nie był w stanie znaleźć żadnych rejestracji nazw domen, które odzwierciedlałyby te systemy nazewnictwa, co sugeruje, że Lucasfilm uważa, że ​​być może będzie musiało wkrótce uzgodnić nazewnictwo Wielkiego Kręgu. Jeśli w ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch nie pojawi się więcej filmów z serii „Gwiezdne Wojny”, Indiana Jones będzie logicznym miejscem, w którym zaistnieje taka potrzeba.

READ  Crucial P5 Plus jest teraz najtańszym dyskiem twardym o pojemności 2 TB do uaktualnienia PS5 na Amazon Prime Day

Nie bez powodu Bethesda opublikowała m.in Dokuczający GIF Wcześniej dzisiaj, który zawierał okrąg. Czas pokaże, czy jest to Wielki Krąg, czy nie – nie byłby to pierwszy raz, kiedy jeden z najpopularniejszych podstawowych kształtów pojawia się w widocznym miejscu w opowieściach o Indianie Jonesie, choć moment jest z pewnością interesujący.

Jednak nawet biorąc pod uwagę wszystkie te dowody, jest całkiem możliwe, że ten branding jest zupełnie niezwiązany z grą, która zostanie zaprezentowana w przyszłotygodniowym Developer Direct. Marki i nazwy domen często mogą być dobrymi wskaźnikami tego, co ma nadejść, ale nie wszystko, na co klikają firmy, staje się pełnoprawną grą. Będziemy musieli poczekać na przyszłotygodniowe ujawnienie, chociaż IGN na wszelki wypadek skontaktował się z Xboxem, aby to potwierdzić lub zaprzeczyć.

Indiana Jones i… cóż, nieważne, po raz pierwszy ujawniono w styczniu 2021 r. za pośrednictwem tweeta Bethesdy. Gra zawiera oryginalną historię i została wyprodukowana przez Todda Howarda we współpracy z Lucasfilm. Zauważyliśmy wówczas, że Watykan wyglądał wyjątkowo, gdyż reklamą był bilet lotniczy do Rzymu z października 1937 r. i mapa z Kaplicą Sykstyńską. Od tego czasu nie widzieliśmy nic więcej na temat tej gry, ale wiemy, że będzie to „unikalna” mieszanka różnych gatunków i chociaż pierwotnie została zaprojektowana z myślą o wydaniu na PS5, ostatecznie będzie dostępna wyłącznie na konsoli Xbox. Dzięki przejęciu Zenimax przez Xbox.

Więcej można się spodziewać w przyszłotygodniowym programie Developer Direct, który odbędzie się 18 stycznia 2023 r. o 12:00 czasu pacyficznego.

READ  Pierwotnie uznano, że jest to gra wieloosobowa

Rebecca Valentine jest starszą reporterką w IGN. Masz wskazówkę dotyczącą historii? Wyślij go na adres [email protected].