3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani są podzieleni (i zdezorientowani) w związku z listem Salmy Hayek do królowej Elżbiety II wkrótce

Fani są podzieleni (i zdezorientowani) w związku z listem Salmy Hayek do królowej Elżbiety II wkrótce

Z Salma Hayek Instagram, do którego jesteśmy przyzwyczajeni Zdjęcia bikini szczęki A zdjęcia z czerwonego dywanu. Ale w tym tygodniu Hayek opublikował zdjęcie związane z rodziną królewską, na którym fani byli zdziwieni. W szczególności Hayek zamieścił jej zdjęcie w pobliżu zdjęcia Królowa Elżbieta II z podpisem życzył królowej szybkiego powrotu do zdrowia.

21 lutego Hayek opublikował zdjęcie z podpisem „Niech żyje królowa. Życzę #queenelizabeth szybkiego powrotu do zdrowia po Covid”. Dodała również ten sam napis po hiszpańsku: „Larga vida a la reina. Deseando a la Reina Isabel una pronta recuperación de covid”, a nawet otagowała rodzinę królewską.

Więcej od SheKnows

Na zdjęciu widzimy Hayeka w eleganckim garniturze, stojącego przed kominkiem i pod Portret królowej Elżbiety II.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Teraz komentarze Hayeka na Instagramie pod postem „Wkrótce do zdrowia” są tak samo podzielone, jak są. Wielu jej fanów jest zdezorientowanych lub złych, że Hayek opublikował to zdjęcie, podczas gdy inni chwalą ją, nazywając ją „królowymi”.

Najwyższy komentarz pod postem pochodzi od użytkownika Instagrama o imieniu bucuaron, który po prostu zapytał: „Dziewczyna co”, a inny użytkownik z tagiem @tediidet powiedział: „Dziwny flex, ale w porządku”.

Ale oprócz krytyki i zamieszania, wielu fanów chwali ten post. „Dwie królowe na jednym zdjęciu”, powiedział jeden z użytkowników, noorboufrach.

Ten post pojawił się po szokujących wieściach, jakie ostatnio miała królowa Został ponownie zdiagnozowany z COVID-19, Odkładanie pojawienia się często po rozprzestrzenieniu się wiadomości.

Zanim pójdziesz, kliknij tutaj Aby zobaczyć najlepsze zdjęcia królowej Elżbiety II, zanim została królową.

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Galeria uruchamiania: Lady Gaga, Salma Hayek i bardziej dramatyczne czerwone dywany Najbardziej poszukiwane premiery Dom Gucciego

Najlepsze z SheKnows

zapisać się na Biuletyn informacyjny.
Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookA ŚwiergotA Instagram.

READ  Rhea Seehorn trzyma się od tego z daleka