2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zelda: Tears of the Kingdom to najwyżej oceniana gra wszechczasów na OpenCritic

Zelda: Tears of the Kingdom to najwyżej oceniana gra wszechczasów na OpenCritic

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest obecnie najwyżej ocenianą grą wszechczasów w serwisie agregującym recenzje OpenCritic.

Recenzje prasowe długo oczekiwanej kontynuacji zostały opublikowane w czwartek, przed piątkową premierą gry, a werdykty były w przeważającej mierze pozytywne, a większość sklepów przyznała jej doskonałe oceny.

Krótko po zniesieniu zakazu przegląd serwisu agregującego OpenCritic potwierdził, że gra jest obecnie w fazie prac Najwyżej oceniana gra przez cały czas na swojej platformie, z łącznym wynikiem 97 223.

W zależności od platformyrównież prowadzi z dużą przewagą, z Super Mario Odyssey na drugim miejscu (96,81) i jego poprzednikiem, Breath of the Wild, na trzecim miejscu (95,9).

Zelda: Łzy Królestwa | Recenzja VGC

Inny duży agregator recenzji branżowych, Metacritic, również zaczął gromadzić recenzje wkrótce po zniesieniu embarga dla mediów i mniej więcej w czasie, gdy opublikowano Tears of the Kingdom . Zdecydowanie najlepiej oceniana gra rokuz wynikiem 97 pkt.

Jest to również najwyżej oceniana gra Nintendo Switch wszechczasów w serwisie Metacritic i jest to najwyżej oceniana nowa gra serwisu od czasu Red Dead Redemption 2 w 2018 r. (również na 97. miejscu).

Tylko The Legend of Zelda: Ocarina of Time (99), Tony Hawk’s Pro Skater 2 (98), Grand Theft Auto IV (98) i SoulCalibur (98) plasują się wyżej w serwisie Metacritic niż Tears of the Kingdom.

Po kilku opóźnieniach długo wyczekiwana kontynuacja gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild na Switcha zostanie wydana 12 maja.

Recenzja VGC The Legend of Zelda Tears of the Kingdom nazywa ten tytuł „z pewnością jedną z najlepszych gier na Nintendo Switch”.

Inni krytycy również chwalili grę w swoich pismach, a większość zgodziła się, że jest to dobra kontynuacja jednej z najlepszych gier generacji i jeden z największych punktów długoletniej franczyzy.

READ  Nowy MacBook Pro z M2 Pro/Max, Mac Minis z M2/M2 Pro, iPad Pro z chipem Apple M2 mogą zostać uruchomione przed 2023 rokiem

IGN nazwał Kingdom Tears „niezgłębioną kontynuacją jednej z najwspanialszych gier, jakie kiedykolwiek stworzono, w jakiś sposób ulepszoną pod prawie każdym względem”.

Stróż Napisał: „Łatwo zapomnieć, jak znaleźć radość w dorosłym życiu. Gry takie jak Zelda pomagają ci przypomnieć, że jeśli spojrzysz na rzeczy we właściwy sposób, znajdziesz je wszędzie”.

Możesz przeczytać wszystkie najważniejsze werdykty w naszym podsumowaniu recenzji Zelda: Tears of the Kingdom.