24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Euro 2020: Trzy powody nieszczęścia Polski na Mistrzostwach Europy

Jednak długo oczekiwany zespół na Euro 2020 „Dark Horse” nie spełnił oczekiwań i opuszcza grupę E, aby znaleźć się pod skałą grupy E. Tak, mówimy o Polsce.

Oczekiwania ze strony Polski były wyższe niż euro, ponieważ wielu twierdziło, że są czarnym koniem zawodów, a także byli pod wrażeniem całkiem przyzwoitego zespołu składającego się z Hiszpanii, Słowacji i Szwecji.

Euro 2020: Szwecja vs Polska, dane statystyczne

Teraz w postaci jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, Roberta Lewandowskiego oraz w liczbie wspierających go utalentowanych piłkarzy, Polska z pewnością powinna była radzić sobie jeszcze lepiej, w tym artykule przyjrzymy się trzem przyczynom ich porażki.

Niemoralność Grosscourse Chrysovia

Jednym z filarów polskiej strony ostatniej dekady jest to, że doświadczenie Grezorsa Kryżowia musiało być atutem dla Polski na najwyższym poziomie, ale 31-letni niemoralność spędził dużo czasu ze swoim krajem.

Były pomocnik Sewilli i Paris Saint-Germain został wyrzucony z boiska po swoją drugą żółtą kartkę w 62. minucie, kiedy w meczu ze Słowacją wynik był 1-1. Również siedem minut po Polakach było 10 mężczyzn, Słowacja pokonała zwycięzcę Milana Screenera.

Na papierze Słowacja była łatwym przeciwnikiem w fazie grupowej w Polsce i grała dobrze, zanim druga kartka Krzysztofa wróciła z 1-0 do 1-1. Oczekuje się, że doświadczeni gracze, tacy jak Kryżowiak, będą dawać przykład swojemu zespołowi, ale w przypadku Polski były pomocnik PSG powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za nieszczęścia swojego kraju.

Polsce brakowało Arcadiusa Milika i Krzysztofa Biotech

Robert Lewandowski od wielu lat podnosi flagę polskiego futbolu i obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w światowej piłce nożnej, nie tylko z najlepszym napastnikiem Polski, Polską. Arcadius Milik i Krzysztof Biotech byli najlepszymi klasowymi napastnikami, którzy grali odpowiednio dla Olympique Marseille i Herthy Berlin, ale obaj przed meczem mieli porażki z powodu kontuzji. Mając dwóch tak utalentowanych strzelców w drużynie z Lewandowskim, Polska mogła mieć lepszy mecz.

READ  Polski napastnik kończy transfer z Bayernu Monachium do Barcelony...

Zrezygnowano z drużyny pomocników

Polska ma dość utalentowanego pomocnika, takiego jak Crescors Kryzhovyak, Piotr Zilinsky, Mathews Klitschko, Carol Linetti, Jacob Motor, ale nie udało im się przypieczętować swojej siły w środku parku w żadnym sporcie. Z wyjątkiem Piotra Jilinsky’ego, który pełnił rolę ofensywnego pomocnika, pozostali gracze nie mogli się dobrze przyjrzeć.

Lewandowski to konsekwentna wizja zagłębiania się w zdobywanie piłki i wykonywanie podań. Mimo waleczności Lewandowskiego, który zdobył trzy gole w trzech meczach, Polakom udało się zdobyć tylko jeden punkt, a dzięki doskonałemu występowi w pomocy Polacy mogli być jeszcze lepiej.