25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Elon Musk powiedział Markowi Ruffalo, że nie wszystko, co mówi AOC, jest dokładne po tym, jak aktor błagał go, by porzucił Twittera po krytyce ze strony prawodawcy.

Elon Musk powiedział Markowi Ruffalo, że nie wszystko, co mówi AOC, jest dokładne po tym, jak aktor błagał go, by porzucił Twittera po krytyce ze strony prawodawcy.

Przedstawicielka Elon Musk Alexandria Ocasio-CortezSusan Walsh/Associated Press; Andrew Harnick, Paul/The Associated Press

  • Elon Musk i reprezentantka Alexandria Ocasio-Cortez walczyli w tym tygodniu po przejęciu Twittera.

  • Po interwencji aktora Marka Ruffalo Musk powiedział mu, żeby nie wierzył we wszystko, co mówi prawodawca.

  • Ocasio-Cortez oskarżył Muska o manipulowanie jej kontem za powiedzenie czegoś, co mu się nie podobało.

Miliarder Elon Musk, miliarder z Tesli, napisał w sobotę na Twitterze do aktora Marka Ruffalo za to, że nie wierzy we wszystko, co mówi przedstawicielka Alexandria Ocasio-Cortez, pod koniec tygodnia sporu między kongresmenem a nowym właścicielem Twittera.

Ocasio-Cortez, demokrata z Nowego Jorku, skrytykował Muska w środę po tym, jak powiedział, że planuje zacząć pobierać od użytkowników Twittera 8 USD miesięcznie za weryfikację i inne specjalne funkcje.

„Miliarder Lmao poważnie próbuje sprzedać ludziom ideę, że „Wolność słowa” to w rzeczywistości plan subskrypcji za 8 dolarów miesięcznie” ćwierkanieKrótko poproś Odpowiadać Od Muska: „Twoja opinia jest doceniana, teraz zapłać 8 USD”.

Konflikt trwał nadal, gdy Musk a. brał udział zrzut ekranu Gadżety kampanii Ocasio-Cortez w cenie 58 USD za bluzę w kółko. Ona odpowiedział Mówiąc, że jej pracownicy są związani ze związkami, nazwała Muska „pracownikiem związkowym z problemem ego”.

Ocasio-Cortez powiedział później, że tak było Masz problemy „prawidłowo” ze swoim kontem na Twitterze Po rozmowach z Muskiem. w ćwierkaćoskarżył Musk o zbanowanie jej konta za powiedzenie czegoś, co mu się nie podoba i kwestionowanie jego deklarowanego zaangażowania w wolność słowa.

Mark Ruffalo udostępnił w piątek, retweetować Ocasio-Cortez błagał Muska, aby opuścił Twittera: „Elon. Proszę — z miłości do przyzwoitości — trzymaj się z dala od Twittera, oddaj klucze komuś, kto robi to jako rzeczywistą pracę i dalej zarządzaj Teslą i SpaceX. Niszczysz swoją wiarygodność , To po prostu nie jest dobry wygląd.” „.

READ  S&P 500 przygotowuje się na okres bessy, gdy kontrakty terminowe na akcje spadają

Musk odpowiedział w czwartek, wracając do Ocasio-Cortez: „Gorące ujęcie: nie wszystko, co mówi AOC, jest dokładne”.

Ruffalo, który od lat jest także aktywistą i orędownikiem wielu liberalnych spraw, ćwierkanie Powrót: „Może”.

„Dlatego posiadanie silnych filtrów dla dezinformacji/dezinformacji i zweryfikowanych zaufanych użytkowników jest popularną funkcją zarówno dla ludzi, jak i reklamodawców. Potrzebujemy tych zabezpieczeń, aby upewnić się, że są to dokładne informacje lub aplikacja straci swoją wiarygodność, tak jak Ty. I ludzie odchodzą – powiedział.

Dużo piżma i Ocasio-Cortez oni się zderzają W przeszłości, w tym o związkach zawodowych i wolności słowa. Ale inne osoby publiczne również wyraziły obawy dotyczące potencjalnych zmian w moderowaniu treści i wypowiedziały się przeciwko planom pobierania 8 USD miesięcznie opłaty za zaktualizowaną subskrypcję Twitter Blue, która już była Wydany od soboty.

Wcześniej w tygodniu maska Udostępnianie tweetów z autorem Stephenem King, który odrzucił wstępną sugestię, że subskrypcja kosztuje 20 USD miesięcznie. Inne celebrytki, w tym producentka Shonda Rhimes i piosenkarka Sarah Bareilles, ogłosiły, że są zaangażowane Opuść aplikację Krótko po przejęciu Muska w zeszłym tygodniu.

Przedstawiciel Ocasio-Cortez nie odpowiedział od razu na prośbę Insidera o komentarz.

Przeczytaj oryginalny artykuł na zainteresowany handlem