29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech

Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech

Powerhouse Energy podpisuje wiążące umowy z kilkoma firmami w Polsce, Grecji i na Węgrzech na swoją technologię produkcji wodoru.

Umowa na wyłączność PGH z Hydrogen Utopia International (HUI) będzie wykorzystywać technologię DMG® firmy Powerhouse do produkcji wodoru z odpadów z tworzyw sztucznych.

Technologia DMG® firmy Powerhouse Energy przekształca odpady z tworzyw sztucznych w synchronizację i/lub wodór; Pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie plastikiem przy jednoczesnym zwiększeniu produkcji wodoru w wybranych krajach.

Czytaj więcej: Elektrownia donosi o znacznej poprawie bazy wodorowej z odpadów w Polsce; Poszukiwanie przyszłych możliwości ekspansji

Czytaj więcej: Technologia wodorowa wyłania się z odpadów energetycznych w Grecji i na Węgrzech

HUI zamierza obecnie opracować szereg projektów w zakresie technologii i uzyskać finansowanie oraz partnerstwa od państw, władz regionalnych i sektora prywatnego w wybranych obszarach.

James Green Street, bezzałogowy przewodniczący Powerhouse Energy Group, powiedział:

„Opiera się to na naszym ogłoszeniu z dnia 12 listopada 2020 r. i jest częścią naszej długoterminowej wizji międzynarodowego zastosowania technologii DMG®.

Alexandra Bingovska, dyrektor generalna Hydrogen Utopia International, powiedziała: „Cieszymy się, że możemy sformalizować unikalne porozumienia HUI dla DMG® z Powerhouse dla Polski, Grecji i Węgier.

„HMI umożliwia korzystanie z technologii DMG® przy użyciu zatwierdzeń projektów, ekspertyz finansowych i technicznych przy użyciu lokalnych sieci i relacji w krajach objętych licencją.

„To przybliży nas do naszego celu, jakim jest przyspieszenie rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym i zerowej emisji dwutlenku węgla w Europie”.

Czy wiesz, że H2 View jest jedyną informacją medialną uznaną za oficjalnego partnera Rady Wodorowej?

Oznacza to, że otrzymujemy ekskluzywne artykuły, wywiady i recenzje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki naszym ekskluzywnym seminariom internetowym i wydarzeniom H2 View jest globalną platformą dla przemysłu wodorowego.

Zostać Zapisz się dzisiaj Uważaj, żeby za tobą nie tęsknić. Już subskrybowane? Zaloguj sie Tutaj.

READ  Prezydent Polski zatwierdził przełożenie wyborów samorządowych pomimo krytyki ze strony partii opozycyjnych