23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech

Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech

Powerhouse Energy podpisuje wiążące umowy z kilkoma firmami w Polsce, Grecji i na Węgrzech na swoją technologię produkcji wodoru.

Umowa na wyłączność PGH z Hydrogen Utopia International (HUI) będzie wykorzystywać technologię DMG® firmy Powerhouse do produkcji wodoru z odpadów z tworzyw sztucznych.

Technologia DMG® firmy Powerhouse Energy przekształca odpady z tworzyw sztucznych w synchronizację i/lub wodór; Pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie plastikiem przy jednoczesnym zwiększeniu produkcji wodoru w wybranych krajach.

Czytaj więcej: Elektrownia donosi o znacznej poprawie bazy wodorowej z odpadów w Polsce; Poszukiwanie przyszłych możliwości ekspansji

Czytaj więcej: Technologia wodorowa wyłania się z odpadów energetycznych w Grecji i na Węgrzech

HUI zamierza obecnie opracować szereg projektów w zakresie technologii i uzyskać finansowanie oraz partnerstwa od państw, władz regionalnych i sektora prywatnego w wybranych obszarach.

James Green Street, bezzałogowy przewodniczący Powerhouse Energy Group, powiedział:

„Opiera się to na naszym ogłoszeniu z dnia 12 listopada 2020 r. i jest częścią naszej długoterminowej wizji międzynarodowego zastosowania technologii DMG®.

Alexandra Bingovska, dyrektor generalna Hydrogen Utopia International, powiedziała: „Cieszymy się, że możemy sformalizować unikalne porozumienia HUI dla DMG® z Powerhouse dla Polski, Grecji i Węgier.

„HMI umożliwia korzystanie z technologii DMG® przy użyciu zatwierdzeń projektów, ekspertyz finansowych i technicznych przy użyciu lokalnych sieci i relacji w krajach objętych licencją.

„To przybliży nas do naszego celu, jakim jest przyspieszenie rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym i zerowej emisji dwutlenku węgla w Europie”.

Czy wiesz, że H2 View jest jedyną informacją medialną uznaną za oficjalnego partnera Rady Wodorowej?

Oznacza to, że otrzymujemy ekskluzywne artykuły, wywiady i recenzje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki naszym ekskluzywnym seminariom internetowym i wydarzeniom H2 View jest globalną platformą dla przemysłu wodorowego.

Zostać Zapisz się dzisiaj Uważaj, żeby za tobą nie tęsknić. Już subskrybowane? Zaloguj sie Tutaj.

READ  Viaplay rusza w Polsce