18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ekspert ds. gazu twierdzi, że Święto Pracy może przynieść ulgę pompie – WHIO TV 7 i WHIO Radio

Ekspert ds. gazu twierdzi, że Święto Pracy może przynieść ulgę pompie – WHIO TV 7 i WHIO Radio

MIAMI VALLEY – W ciągu ostatnich 24 godzin ceny benzyny w rejonie Dayton wzrosły o 11 centów, do średniej wynoszącej 3,59 dolara.

Taylor Robertson z NewsCenter 7 rozmawiał z Patrickiem De Haanem com.gasbuddy.comktóry stwierdził, że wzrost cen gazu wynika z konieczności częściowego zamknięcia jednej z największych rafinerii w USA po zapaleniu się zbiornika deficytowego.

>> Komisja Planowania Miasta zatwierdza plany budowy Sheetz w Centerville

Pożar i częściowe zamknięcie rafinerii w Luizjanie spowodowały wzrost hurtowych cen gazu o 15 centów za galon. Oprócz stacji benzynowych, które obniżyły ceny, nagły wzrost cen spowodował, że sprzedawały po kosztach, co doprowadziło do wyższych cen na stacjach benzynowych, powiedział De Haan.

De Haan powiedział Robertsonowi, że nadchodzący weekend Święta Pracy może faktycznie zacząć obniżać ceny o kilka centów dziennie.

„Ważne jest, aby zrozumieć, jak ceny benzyny działają w Ohio. Generalnie podążają one za tak zwanym „cyklem cenowym”, który w zasadzie jest cyklem od góry do dołu” – wyjaśnił De Haan. „Stacje obniżają ceny do poziomu, w którym sprzedają po cenie koszt. W tym momencie ceny zwykle ponownie rosną.”

Powiedział także News Center 7, że osoby chcące kupić benzynę powinny rozejrzeć się po okolicy i sprawdzić aplikacje takie jak Gas Buddy, a nawet po prostu sprawdzić ceny w Internecie przed złożeniem zamówienia.

>> Od dzisiaj rampa prowadząca do NB I-75 w Montgomery będzie zamknięta z powodu przebudowy

De Haan powiedział, że jeśli podczas jazdy zmieniasz prędkość od lekkiej do lekkiej, zasadniczo zmniejszasz liczbę mil na galon i zwiększasz opłatę. Zasugerował użycie tempomatu, pozostawienie otwartych okien podczas dopływu powietrza i usunięcie zbędnych kilogramów z samochodu, jeśli przewozisz niepotrzebne rzeczy.

„Wiele stacji ma programy lojalnościowe, które oferują zniżkę w wysokości pięciu, a nawet dziesięciu centów za galon, dlatego warto upewnić się, że masz program lojalnościowy” – powiedział. „Niektóre karty kredytowe oferują rabaty, niektóre stacje oferują także różne rabaty gotówkowe, więc jest wiele różnych sposobów. Zakupy to prawdopodobnie jeden z najlepszych, najłatwiejszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy”.

READ  USA zamierzają utrudnić chińskiemu przemysłowi chipowemu nowe przepisy eksportowe