22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Edycja kolekcjonerska Destiny 2 Lightfall: wszystkie kody emblematów

Edycja kolekcjonerska Destiny 2 Lightfall: wszystkie kody emblematów

W zeszłym roku Bungie dodało w sumie cztery globalne ikony heraldyczne w edycji The Witch Queen Collector, które gracze mogą odblokować w grze. W tym roku wydaje się, że tak samo jest w przypadku edycji kolekcjonerskiej Destiny 2 Lightfall.

z Przeznaczenie 2 Podczas zeszłorocznej imprezy Lightfall Showcase Bungie zaprezentowało również zupełnie nową edycję kolekcjonerską zawierającą 8-calową replikę Pouka z kilkoma księgami wiedzy i nowym ekskluzywnym symbolem logo.

Wydaje się, że niektórzy gracze zaczynają wcześnie otrzymywać Edycję Kolekcjonerską. W tym artykule będziemy mieli wszystkie globalne ikony banerów w Edycji Kolekcjonerskiej Lightfall.

Ikony logo Destiny 2 Lightfall Collector

Chociaż istnieją darmowe emblematy, które można odblokować za pomocą Ligthfall CE, warto zauważyć, że te emblematy będą dostępne w grze dopiero po premierze Lightfall, czyli 28 lutego 2023 r. Więc niestety nie będziemy mogli zobacz, jak te emblematy wyglądały wcześniej. Ikony logo znajdziesz poniżej. (Dzięki, Sekrety Raeda)

  • Emblemat Edycji Kolekcjonerskiej Lightfall 1: Unikalny kod
  • Emblemat edycji kolekcjonerskiej Lightfall 2: YAA-37T-FCN
  • Emblemat edycji kolekcjonerskiej Lightfall 3: 993-H3H-M6K
  • Emblemat edycji kolekcjonerskiej Lightfall 4: XVK-RLA-RAM
  • Emblemat edycji kolekcjonerskiej Lightfall 5: J6P-9YH-LLP

Uwaga: Będziemy aktualizować ten artykuł, gdy ikony banerów zostaną znalezione w Lightfall CE.

Obraz: Bungie

Jak wymienić tokeny na Bungie.net?

Aby ogólnie wykorzystać kody banerów i symbole, musisz najpierw zalogować się do swojego profilu Bungie.net. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak zrealizować kody na stronie internetowej Bungie.

  • Krok 1: Przejdź do Bungie.net
  • Krok 2: Zaloguj się na swoje konto, klikając przycisk „Moje konto” w prawym górnym rogu.
  • Krok 3: Wybierz swoją platformę
  • Czwarty krok: Zaloguj się do swojej platformy
  • Piąty krok: Po zalogowaniu kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu, a zobaczysz Możliwość zamiany ikon w nowej liście.

Z dala od tego, bungee Niedawno wydano w tym tygodniu nowy zwiastun broni i elementów zbroi Lightfall. Przygotowaliśmy listę wszystkich obecnie znanych broni, których legendarni gracze mogą się spodziewać w Lightfall. zeskanuj Obszerna lista tutaj.

READ  Twitch „zakończy wsparcie” dla swojej aplikacji Switch na początku przyszłego roku

Premiera Destiny 2 Lightfall 28 lutego 2023 na PS5, PS4, Xbox Series X/S i PC.