29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Edward Little / Leavitt / Polska przelatuje obok Greely

AUBURN – Ofensywa Edwarda Little’a / Leavitt / Poland Red Hornets wrzała od środy przeciwko Greely’emu.

The Red Hornets strzelili osiem goli w pierwszej tercji na swojej drodze do wygranej 12:2 z Rangers na Norway Savings Bank Arena.

Sophia Hartley i Kylee Spurgnardi mieli hat-trick dla Edwarda Little’a / Leavitt / Poland (4-4-2), podczas gdy Megan Lachance strzeliła dwa gole.

– Próbowaliśmy zaangażować więcej dziewczyn – powiedziała trenerka Red Hornets, Dana Berube. Megan Lachance, drugi mecz z rzędu z dwoma bramkami. Graliśmy ze wszystkimi bardzo dużo, a ja wziąłem dwóch naszych najlepszych napastników i przeniosłem ich w trzeciej tercji i włożyłem z powrotem (obrona). ”

Greely (3-8) nie była bramkarzem Madeline Singer z powodu protokołów COVID-19, więc Olivia Bidwell założyła ochraniacze dopiero po raz czwarty w swojej karierze.

– Grała znakomicie, po prostu mieliśmy problemy z naszymi zadaniami w obronie, spuszczając krążek nisko – powiedziała asystentka trenera Rangers, Erin McCabe. „Wszyscy wciąż uczą się grać w strefie defensywnej. Czasami wyrywano nas z pozycji”.

The Rangers grali także swój piąty mecz od stycznia. 18.

„Mamy dużą liczbę gier jeden po drugim; nogi dziewczyn są teraz dość zmęczone ”- powiedział McCabe. „Zdecydowanie grali lepiej, ale dzisiejszy dzień był trudny”.

Lachance strzelił bramkę podczas ucieczki, dając Red Hornets prowadzenie 1:0 96 sekund po meczu, a niecałą minutę później Caroline Audette powiększyła prowadzenie na 2:0.

Spugnardi strzeliła swoją pierwszą bramkę w meczu tuż po pięciu minutach.

Red Hornets rozpoczęli strzelanie w ostatnich pięciu minutach pierwszej tercji. Hartley powiększyła prowadzenie do 4-0, po czym Lachance strzeliła swojego drugiego gola w tym okresie. Eve Martineau dodała gola w ucieczce, a Spugnardi strzeliła swojego drugiego gola, dając Red Hornets prowadzenie 7-0.

Lily Rawnsley z Greely umieściła Rangersów na planszy w ostatniej minucie pierwszej tercji.

READ  Nowy parlament Polski przywraca państwowe finansowanie eksperymentalnej płodności

„Jest świetną łyżwiarką i świetnym graczem” – powiedział McCabe z Rawnsley. „Kerry (Roberts) i ona mogą nas dużo nosić, a także są doskonałymi przechodniami”.

Alyssa Prosser zdobyła bramkę na pięć sekund przed końcem, aby postawić Red Hornets na 8-1.

„Myślałem, że Alyssa ma kilka wybitnych sztuk i jest bardzo dojrzała jak na nowicjusza” – powiedział Berube.

Hartley strzelił gola z shorthandlu i gola o równej sile w drugiej tercji za hat-tricka, zwiększając przewagę Red Hornets do 10:1.

Spugnardi ukończyła hat-tricka w ostatniej minucie sekundy.

Rawnsley strzeliła swojego drugiego gola w meczu dla Greely’ego w trzecim, a Edward Little / Leavitt / Polska Molly Sirois strzelili gola, dzięki czemu 12-2 później w ostatniej tercji.

„Dobrze widzieć, jak Molly Sirois zdobywa bramkę; nie miała go w tym roku ”- powiedział Berube. – Odpracowuje swój ogon.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.