25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

EA i Square Enix utknęły w szumie związanym z rokiem przestępnym

EA i Square Enix utknęły w szumie związanym z rokiem przestępnym

Dla tych, którzy są za młodzi, żeby pamiętać… Problem roku 2000, znany również jako strach Y2K, był krótkim i chwalebnym okresem chaosu, jaki miał miejsce pod koniec lat 90. XX wieku, kiedy szerzyły się obawy przed katastrofalną apokalipsą komputerową i szerzyły się przewidywania całkowitego upadku spowodowanego różnicami w systemach datowania. Musimy dzisiaj ponownie przeżyć część tej magii, ponieważ wydawcy EA i Square Enix naruszyli dodatkowy dzień w lutym, przez co gry obu firm tymczasowo przestały działać.

Fani gry EA Sports WRC nie mogli zagrać w tę grę 29 stycznia z powodu problemu ze strefą czasową, który został szybko naprawiony, ale wymagał od graczy dostosowania ustawień systemowych o jeden dzień do przodu, aby gra działała. Tymczasem Square Enix jest w pełni zajęte, choć problem wydaje się dotyczyć tylko graczy na Nintendo, a nie PlayStation; Najwyraźniej cena uruchomienia Final Fantasy VII Rebirth nie obejmowała ceny Theatrythm Final Bar Line.

Z tego, co widzimy, wydaje się, że te problemy zostały już rozwiązane, ale pokazuje to, jak małe rzeczy mogą Cię zaskoczyć, gdy najmniej się ich spodziewasz. Czy miałeś jakieś konflikty w harmonogramie związane z rokiem przestępnym? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Nowy 34-calowy monitor do gier Alienware AW3423DW QD-OLED już dostępny w firmie Dell