24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziewięć nowych zespołów potwierdzonych na polskim Mystic Festival 2024 to Menbrain, Owl's Woods Graves, Schisma

Dziewięć nowych zespołów potwierdzonych na polskim Mystic Festival 2024 to Menbrain, Owl's Woods Graves, Schisma

Mystic Festival 2024 odbędzie się w dniach 5-8 czerwca w Stoczni Gdańskiej w Gdańsku. Organizatorzy wydali następującą aktualizację:

„Polska szkoła black metalu jest szanowana i powszechnie podziwiana na całym świecie. Nie tylko za najwyższej jakości black art, ale także za to, że każdy tutaj opowiada swoją historię i stara się brzmieć inaczej niż reszta. Mānbryne, the twórcy jednej z najlepszych polskich płyt ostatniego roku – Interregnum: O próbie wiary i jarzmie zwątpienia – zachwycą słuchaczy.przebija się przez nihilizm i rozpacz, a Snore obrzuca bliźnich czystą mizoginią na Luzinie.Owls, Thewoods Graves On z drugiej strony, blackpunkowi chuligani – brak oznak duszy, ale mnóstwo świetnych piosenek, które sprawią, że będziesz krzyczeć.

The Devil Inside to tytuł jednego z albumów Imperial – tak, w ich death metalu jest mnóstwo diabelskiej treści. Nic więc dziwnego, że Hell's Reigns to projekt muzyków Embryonal, Helfaka, skłaniających się w stronę oldschoolowego speed/thrash metalu. Przyjrzyjmy się występom obu tych zespołów w Gdańsku, abyśmy mogli raz na zawsze zdecydować, w którym wcieleniu skuteczniej sieją zniszczenie.

Tradycyjnie na naszych scenach znajdzie się miejsce dla artystów nie grających metalu, choć Mystique doskonale wpisuje się w rolę festiwalu. Bydgoska Schizma to rodzimi mistrzowie amerykańskiego hardcoru, którzy w ostatnim czasie ugruntowali swoją pozycję wyśmienitą płytą Upadek. Polska publiczność metalowa poznała Jamilską podczas jego jesiennej trasy z Furią, więc jasne jest, że czeka nas bezlitosna, mechaniczna masakra muzyczna. Krakowski .Wavs zaczynał od inspiracji najlepszymi latami grunge'u, by poszerzyć swoje zainteresowania o najnowsze utwory – rock alternatywny w najlepszym wydaniu. No cóż, może alternatywny hard rock, jeśli coś takiego istnieje.”

Wcześniej ogłoszone zespoły biorące udział w festiwalu to Bruce Dickinson, Megadeth, Bring Me The Horizon, Machine Head, Creator, Suffocation, Blackgold. Last Breath of Mankind, Accept, Satyricon, Your Art is Murder, Life of Torment, Lord of the Last, Ithaca, Suffocation, Sanguisugabag, Biohost, Orange Goblin i wiele innych.

READ  Marksizm jest widoczny w Polsce po złamanym sercu Solansa

Szczegóły festiwalu znajdziesz tutaj Tutaj.