24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dyrektor generalny Disneya twierdzi, że trwają prace nad „Krainą Lodu 4”.

Dyrektor generalny Disneya twierdzi, że trwają prace nad „Krainą Lodu 4”.

On ogląda: Bob Iger opowiada o świecie Krainy Lodu

Uwaga fani „Krainy Lodu”! Być może w przygotowaniu będzie nowy film „Kraina Lodu 4”.

W czwartkowym wywiadzie dla współprowadzącego Good Morning America, Michaela Strahana, dyrektor generalny Disneya Bob Iger powiedział: „No cóż, Michael, sprawię ci małą niespodziankę. Prace nad „Krainą Lodu 3” są w przygotowaniu i może pojawić się „ Prace nad Krainą Lodu 4 również trwają.”

„Ale w tej chwili nie mam wiele do powiedzenia na temat tych filmów” – kontynuował Iger. „Ale Jane Lee, która stworzyła Krainę Lodu oraz oryginalne filmy Kraina Lodu i Kraina Lodu II, ciężko pracuje ze swoim zespołem w Disney Animation nad nie jedną historią, ale właściwie dwoma historiami”.

Według danych „Kraina lodu” i „Kraina lodu II” przychody ze sprzedaży biletów na całym świecie w momencie ich premiery w 2013 i 2019 r. przekroczyły miliard dolarów. Liczbywitryna internetowa zawierająca dane dotyczące branży filmowej, która śledzi wpływy ze sprzedaży biletów.

WIĘCEJ: Ogłoszono nowy podcast Disneya „Kraina Lodu”.

W sierpniu Disney ogłosił także nowy podcast zatytułowany „Kraina Lodu”, który skupia się na nowych historiach z postaciami z krainy Arendelle, takimi jak Anna, Elsa i Olaf, oraz ich początkującymi przygodami.

Świat Disneya w Hongkongu 20 listopada zostanie otwarta także nowa kraina inspirowana Krainą Lodu, dając odwiedzającym park możliwość odwiedzenia Arendelle.

„Przez lata w naszych parkach Disneya stworzyliśmy te duże, wciągające światy. Są w zasadzie fizycznym ucieleśnieniem niektórych z najwspanialszych historii, jakie opowiedzieliśmy, niezależnie od tego, czy jest to Cars Land, Gwiezdne Wojny czy Pandora, i oczywiście ” Kraina Lodu, to nasza najcenniejsza franczyza. Wspomniałem, film bardzo udany. Myślę, że jest całkowicie gotowy do zbudowania miejsca, w którym rozgrywa się akcja „Krainy lodu” i jest to po prostu cudowna kraina, w której ludzie mogą się zanurzyć. historię Krainy Lodu i interakcję ze wszystkimi wspaniałymi postaciami z filmów” – Iger powiedział o nowej atrakcji.

READ  Reprezentant „Napoleon Dynamite” miał 92 lata – termin

WIĘCEJ: Pierwsze spojrzenie na świat „Krainy lodu”

Iger, który miał okazję obejrzeć „Krainę Lodu”, powiedział, że nowa kraina przywraca życie w Arendelle.

„Najlepsze jest to, że przyjedziesz i możesz spotkać Olafa, Annę, Elsę i całą ekipę z Krainy Lodu. Oczywiście są atrakcje, ale są też świetne restauracje”. „Myślę, że wspaniałe jest w tym to, że naprawdę czujesz się, jakbyś był w miejscu, w którym rozgrywa się akcja filmu, co daje silne poczucie historii, która, jak sądzę, ludzie pokochali w ciągu ostatniej dekady”.

Disney jest spółką-matką ABC News i Good Morning America.